2022-01-02

Hey Ready - naujas SMK karjeros centro prekės ženklas

„Hey Ready“ yra dinamiškas ir į ateitį sutelktas SMK karjeros centro prekės ženklas, teikiantis visą svarbią informaciją, susijusią su SMK studijų ir karjeros perspektyvomis. Tai prekės ženklas, kuriuo apibrėžiame SMK studentų  paruošimo karjerai paslaugas ir sukuriame karjeros tiltą, jungiantį SMK studentus ir absolventus su verslo bendruomene, valstybinėmis institucijomis ir organizacijomis.

Šį svarbų strateginį SMK tikslą įgyvendina pasišventusi komanda, kurios vizija - ugdyti šiuolaikines tendencijas atitinkančias ir į ateitį orientuotas darbuotojų kompetencijas bei teikti karjeros valdymo paslaugas. 

Mes sakome „Hey!“ ir kviečiame nepraleisti progos pažvelgti į savo galimybes solidžioje ir ambicingoje bendruomenėje, kur nuolat gimsta naujos idėjos ir tobulinamos žinios.

Organizuojame praktines dirbtuves, patyriminius susitikimus su verslo ir viešojo sektoriaus ekspertais. Integruojame verslo iššūkius į studijų procesą, kas leidžia studentams įgyti praktinių žinių, veikti  bei  patirti kūrybos ir atradimo  džiaugsmą. Pažymėtina, kad teminių susitikimų su tikslinėmis auditorijomis (moksleivių, studentų, alumnų) metu pasitelkiame  verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, kurios pristato šiuolaikines tendencijas darbo rinkoje, karjeros planavimo įrankių panaudojimą kasdieninėje veikloje. „Hey Ready“ SMK karjeros centro organizuojamomis iniciatyvomis ugdome ir giliname  entreprenerystės, IT, komunikacijos, savęs pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas.

Dalyvauk mokymuose, renginiuose, domėkis praktikos bei darbo pasiūlymais ir ženk tvirtą žingsnį savo karjeros kelyje. O mes esame pasiruošę suteikti visą informaciją, kurios gali prireikti tam, kad būtum pasirengęs bet kokiems karjeros iššūkiams!

Hey Ready facebook profilis:
https://www.facebook.com/SMKkarjeroscentras/

Kontaktai:

  • Vilniuje - Dovilė Berdikšlienė dovile.berdiksliene@smk.lt, Samson Toye, el.p. toye.samson@smk.lt
  • Klaipėdoje - Ilma Ruškienė, el.p. ilma.ruskiene@smk.lt
  • Kaune - Ona Peičiūtė, el.p. ona.peiciute@smk.lt