2022-04-12

Balandžio 22-ąją skelbiame Grožio diena!

SMK Estetinės kosmetologijos studijų programa yra paremta holistiniu požiūriu į žmogaus sveikatą ir grožį. Grožio specialistas – tai profesija, kuri supina savyje grožį, įgūdžius ir asmenybę.  Visa tai ugdome ne tik studijų metu, bet ir įvairiuose seminaruose bei renginiuose. 

Registracija 

Kviečiame, balandžio 22 d. 10 val. grožio specialistus,  būsimus ir esamus SMK studentus bei bendruomenę iš arčiau susipažinti su estetika grožio specialisto profesijoje bei sužinoti su kokiais iššūkiais susiduria grožio paslaugų sektorius, kaip grožio specialistui save parduoti ir kaip tam tinkamai išnaudoti socialinius tinklus. 

  • Tave domina teisinga veido odos priežiūra? >> Ateik ir gyvai pabendrauk su skirtingų profesionalių kosmetikos priemonių atstovais!
  • Svarstai studijuoti Estetinę kosmetologiją arba nori iš arčiau pamatyti, ko mokosi šios studijų programos studentės? >> Ateik ir stebėk konkursus renginyje!
  • Dirbi grožio srityje ir ieškai naujų kontaktų? >> Ateik ir praplėsk savo partnerių ir kontaktų ratą!

Grožio diena SMK – jau tradicija tapęs renginys, kurio metu siekiame suteikti galimybes studentėms pademonstruoti savo įgūdžius, išgirsti įkvepiančius ir naudingus pranešimus iš grožio paslaugų atstovų, susipažinti ir įsigyti profesionalių grožio produktų iš mūsų partnerių bei rėmėjų.


Renginyje dalyvaus: Lycon, Beautyfor, Beinitas, Sugihara PRO, ODA Kosmetika, Medexy ir kt.

Susitikime Socialinių mokslų kolegijoje (Kalvarijų g. 137E Vilnius) 

 

Registracija