2023-09-01

Vykdomas papildomas priėmimas į nuolatines (sesijinis tvarkaraščio būdas) studijas (mokamos studijų vietos)

HEY! Nespėjai pateikti paraiškos studijuoti? Vis dar gali pradėti studijuoti šį rudenį ten, kur GERA! SMK kviečia teikti prašymus studijuoti nuolatinėse (sesijinis tvarkaraščio būdas) studijose iki rugsėjo 22 d.


Prašymai teikiami SMK priėmimo komisijai. 

Teikti prašymą studijuoti SMK


Nežinai, kokią studijų programą pasirinkti?

Nieko tokio, jei turi daug klausimų ir nežinai, kuri kryptis geriausia. Geriausi atradimai laukia tų, kurie išdrįsta pabandyti!

Jei nežinai, kurią studijų programą pasirinkti, kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. Jos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, papasakosime plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta suderintu laiku ir patogiausiu būdu. Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

Registracija konsultacijai

Palaikyk pasaulio tempą – studijuok tai, kas keičia dabartį ir kuria ateitį! SMK Aukštoji mokykla 2023 metais siūlo ne tik Sąmoningai Mokytis Kartu, bet ir rinktis tokias studijų programas, kurios labiausiai atitinka pasaulio vystymosi tempus ir tendencijas. Nuo šių metų rudens semestro studentus šalia kitų 18-kos pasitiks dar 3 naujos ir perspektyvios studijų programos – Tvarus verslas ir žaliosios technologijos, Ateities verslas ir inovacijos bei Verslo kūrimas ir valdymas.

Informaciją apie visas SMK siūlomas studijų programas:


Daugiau informacijos apie studijų programas rasite čia

Reikalavimai, norintiems studijuoti profesinio bakalauro studijose, yra numatyti SMK priėmimo taisyklėse

Laukiame Tavęs prisijungiant prie #smklife