2023-02-21

SMK kviečia dalyvauti „Žaliojoje savaitėje"

Šiuo metu tvarumo, ekologijos ir sąmoningo gyvenimo principai yra labai svarbūs ir aktualūs mūsų visuomenėje. SMK kviečia prisidėti prie žalesnio rytojaus ir dalyvauti iniciatyvoje „ŽALIOJI SAVAITĖ"! Šios savaitės metu susipažinsime kaip gyventi sveikiau, tvariau ir žaliau. Kiekvieną dieną visuose trijuose SMK miestuose, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, jūsų lauks skirtingos iniciatyvos, renginiai, išvykos, smagios patirtys ir naudingas laikas kartu!

Programa


VASARIO 27 d. PIRMADIENIS

SMK OPTIMIZMO RYTAS

9:00 - 9:30 val.

VILNIUS

09:00 - 09:30 val. Disko treniruotė su trenere Sigita Dailydaite, 111 aud. 

9 val. ryto susitinkame 111 aud., kurioje užkursime energiją visai savaitei kartu! 
Laukiame Jūsų pasipuošusių ryškiai, geltonai, žaliai - taip, kaip jaučiatės labiausiai pilni energijos. 
Pažadame daug juoko, šypsenų ir judesio. Iki greito!

KAUNAS
 
09:00 - 9:30 val. Teatras Impro Kaunas pristato: „Kai jau blogiau nebūna, tai viskas tik į gera!”. SMK Kaunas, I aukšto holas.

KLAIPĖDA

09:00 - 09:30 val. Juoko joga su sveikatingumo ir juoko instruktore Egle Maziliauskiene. 

Tų, kurie nori patirti gydomąją juoko galią, laukiame 107 auditorijoje SMK Klaipėdoje, (Liepų g. 83 B).

 

RENGINIO ATIDARYMO FORUMAS


Visus miestus sujungiantis renginio forumas vyks hibridiniu būdu.
Dalyvauti kviečiame: 107 aud. SMK Klaipėdoje (Liepų g. 83B), 101 aud. SMK Kaune (Vilties g. 2), 228 aud. SMK Vilniuje (Kalvarijų g. 137E).

Stebėk Forumo transliaciją ONLINE

Forumo programa: 

10:00 - 10:05 val. Renginio atidarymas. Renginį veda Raimondas Paškevičius.
10:05 - 10:25 val. Pranešimas „Žalia galva", Raimondas Paškevičius.
10:30 - 10:50 val. Pranešimas „Kodėl turime pradėti gyventi žaliau?", doc. dr. Daiva Šileikienė.
10:50 - 11:10 val. Pranešimas „Kiek ekologijos šiandien turizme?", Edgaras Vaškaitis.
11:10 - 12:15 val. Diskusija/Juoko dozė „Stand up".

*SMK Kaune HeyHungry restoranas šią dieną taikys specialius pasiūlymus: žaliasis savaitės meniu bei 10% nuolaida kavai atsinešus savo puodelį.

VASARIO 28 d. ANTRADIENIS


VILNIUS

 • 10:00 val. išvyka į Vandentiekio istorijos muziejų (Maironio g. 12, Vilnius).

  Ekskursija nemokama, trukmė – apie 45 min.

  Muziejus nėra nuolat veikiantis, į jį duris atveriamos tik masinių renginių Vilniuje metu, tad rekomenduojame nepraleisti progos! Sužinosite kaip vanduo į vilniečių namus keliavo prieš 700 metų, bus galimybė gyvai pamatyti bei išgirsti vandens filtrų darbą, atsigerti filtruoto vandens, kuris ką tik atkeliavo iš 40 metrų gylio. Tai bus bene šviežiausias, švariausias ir šalčiausias jūsų ragautas vanduo. Nepamirškite gertuvių! Taip pat, įvertinsime ilgą vandens kelionę iki čiaupo ir išmoksime vertinti kiekvieną lašą. 


KAUNAS

 • 10:30 val. Ekskursija į Lapių savartyną (informacija pildoma).

*SMK Kaune HeyHungry restoranas šią dieną taikys specialius pasiūlymus: žaliasis savaitės meniu bei 10% nuolaida kavai atsinešus savo puodelį.


KLAIPĖDA

 • Žaliojo kostiumo diena. Kviečiame rengtis žalia apranga, aksesuarais, tvariais drabužiai ar aksesuarais iš perdirbtų atliekų.

KOVO 1 d. TREČIADIENIS

VILNIUS

 •  SMK Vilniuje vyks „Tvarių produktų paroda". Kiekvieną kviečiame atsinešti tvarių gamtai produktų, perdirbamų pakuočių ar gamtai draugiškų įrankių. Savo darbus galėsite pristatyti pirmojo aukšto hole. 

KAUNAS

 • SMK Kaune HeyHungry restoranas šią dieną taikys specialius pasiūlymus: žaliasis savaitės meniu bei 10% nuolaida kavai atsinešus savo puodelį.


KLAIPĖDA

 •  10:15 val. Ekskursija „Ekologinė medžioklė" po Klaipėdos miestą SMK studentams.

  Tai orientacinio tipo žaidimas po atviru dangumi, kiekvienam leisiantis gauti gerą vitamino D dozę ir įtrauksiantis atrasti paslėptą „aukso lobį”. Koks tai lobis? Sudalyvauk ir sužinosi! Susitinkame I aukšto foje, SMK Klaipėda (Liepų g. 83B).

 • SMK ekranuose rodysime studentų meninių fotografijų darbų parodą „Baltijos išplauta... Kas tai? Šiukšlės ar menas".

KOVO 2 d. KETVIRTADIENIS

VILNIUS

 •  Iniciatyva „Iškeisk cigaretę į obuolį". Vaišinsime Jus obuoliais ir kviesime rinktis šią sveiką alternatyvą vietoj rūkymo! Ugdykime sveikus įpročius kartu. 


KAUNAS

 •  11:00 302 aud. SMK Kaune vyks dėst. Rasos Mikutienės paskaita „Žalia spalva ir jos poveikis psichoemocinei sveikatai".

*SMK Kaune HeyHungry restoranas šią dieną taikys specialius pasiūlymus:  žaliasis savaitės meniu bei 10% nuolaida kavai atsinešus savo puodelį.

KLAIPĖDA

 • SMK ekranuose rodysime studentų meninių fotografijų darbų parodą „Baltijos išplauta... Kas tai? Šiukšlės ar menas".


KOVO 3 d. PENKTADIENIS

VILNIUS

 •  Diena be automobilio. Visą dieną SMK bendruomenę kviečiame rinktis viešąjį transportą, į darbą ir studijas vykti dviračiu ar draugiškai pasivaikščioti!


KAUNAS

 • SMK Kaune HeyHungry restoranas šią dieną taikys specialius pasiūlymus: žaliasis savaitės meniu bei 10% nuolaida kavai atsinešus savo puodelį.


KLAIPĖDA

 • Diena be automobilio. Visą dieną SMK bendruomenę kviečiame rinktis viešąjį transportą, į darbą ir studijas vykti dviračiu ar draugiškai pasivaikščioti!

 • SMK ekranuose rodysime studentų meninių fotografijų darbų parodą „Baltijos išplauta... Kas tai? Šiukšlės ar menas".


Kilus klausimams, kreiptis į el.paštu indre.smitiene@smk.lt


Junkis prie tvarumo iniciatyvos, parodykime bendrystę, vieningumą, lyderystę ir pavyzdį kitiems! Dalinkis informacija su bendrakursiais, kolegomis, kviesk draugus ir dalyvauk SMK ŽALIOJOJE SAVAITĖJE! 

#smklife