2023-06-13

SMK Aukštoji mokykla kviečia studijuoti ten, kur GERA!

Prasidėjusi vasara – ne tik geros nuotaikos, atostogų, bet ir rimtų sprendimų metas. Abiturientams atėjus laikui rinktis studijų kelią, SMK Aukštoji mokykla kviečia studijuoti ten, kur GERA! Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ši aukštoji mokykla jau laukia stojančiųjų paraiškų ir siūlo vietą, kurioje studentai ne tik mokytųsi, bet ir jaustųsi vertinami bei galėtų visapusiškai tobulėti kaip asmenybės.

 „Jei nesi robotas, rinkis studijuoti ten, kur GERA“, – kviečia SMK Aukštoji mokykla. Nauju šūkiu stojančiuosius pasitinkanti SMK pabrėžia, kad nors technologijos ir populiarėjantis dirbtinis intelektas gali pasiūlyti daugelį galimybių ir teikti informaciją greičiau nei kada nors anksčiau, mokymosi patirtyje emocinis aspektas išlieka ypač svarbus.

„Mokymosi procesas nėra tik mechaninis žinių kaupimas – jis taip pat apima emocinį ryšį tarp akademinės bendruomenės narių. Siūlydama studijuoti ten, kur GERA, SMK Aukštoji mokykla pabrėžia, kad šalia žinių suteikimo aukštojo mokslo institucijai svarbu atlikti ir kitą misiją – sukurti aplinką, kurioje jaunas žmogus norėtų būti, jaustųsi saugus, būtų vertinamas“, – sako SMK kanclerė Gabija Skučaitė.

SMK vadovė įsitikinusi, kad emocinė būsena turi didžiulę įtaką mokymosi efektyvumui ir bendrai žmogaus gerovei, todėl ypatingai svarbu tai užtikrinti akademinėje aplinkoje: „Kuo labiau jauni žmonės jaučiasi emociniu požiūriu saugūs ir laimingi, tuo labiau jie yra atviri naujoms žinioms ir įgūdžiams. Taip pat emocinė sveikata yra labai svarbi žmogaus savigarbai, savivertei ir pasitikėjimui savimi. Kalbėti apie emocinę būseną reiškia pripažinti, kad mūsų emocijos yra svarbios ir turi būti gerbiamos bei suprantamos. Tai ne tik padeda mums geriau suprasti save, bet ir skatina empatiją bei supratimą kitų žmonių atžvilgiu“.

Akcentuodama emocinės būsenos svarbą, SMK Aukštoji mokykla vykdydama savo veiklą išsiskiria bendruomeniškumu, kolektyvine dvasia ir draugiška aplinka. Šių vertybių visuma – esminis SMK tapatumo ženklas.

SMK skatina studentus bendrauti, dalintis mintimis, idėjomis ir patirtimis, taip puoselėdama empatiją ir tarpusavio supratimą. Bendruomenės ryšiai ir renginiai, nuoširdus ir atviras bendravimas, nuolatinis studentų palaikymas yra svarbūs mokymosi šioje institucijoje bruožai. Tokiu būdu rengiami ne tik kvalifikuoti atitinkamų sričių specialistai, bet ir atsakingi, drąsūs ir veiklūs žmonės“, – tikina SMK Aukštosios mokyklos kanclerė ir kviečia rinktis studijas bei bendruomenę, su kuria kasdien augti GERA.

Priėmimas į studijas SMK 

Sąmoningumo keliu žengiantiems ir svarstantiems apie studijas SMK, stojimas į šią aukštąją mokyklą nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą.

Daugiau informacijos apie SMK priėmimą:

 SMK PRIĖMIMAS