2023-04-28

SMK Aukštoji mokykla gavo tarptautinį apdovanojimą už VibeLift veiklą

Rygoje vykusioje BMDA konferencijoje SMK Aukštajai mokyklai buvo įteiktas apdovanojimas už iniciatyvą – jaunimo judėjimą „VibeLift“. Apdovanojimas pažymi sėkmingą „VibeLift“ iniciatyvos įgyvendinimą ir didelį indėlį į jaunimo ugdymą. Džiaugiamės, kad SMK užgimę projektai tampa tradicija ir kasmet augdami kuria vertę visuomenei. Pasiekimais pasidžiaukime visi kartu!

VibeLift“- tai SMK inicijuojamas jaunimo judėjimas, kurį kasmet vaikinikuoja įspūdingas festivalis didžiausiose Lietuvos arenoje. Šiemet festivalis surinko 6000 moksleivių Žalgirio arenoje Kaune. Šio festivalio metu renginio dalyviai scenoja išvysta ne tik populiariausius muzikos atlikėjus, bet ir išgirsta motyvuojančius pranešimus ir aktualias diskusijas, kurias veda ir kuriais dalijasi žymūs ir įkvepiantys Lietuvos žmonės. 

Šis festivalis puoselėja bendruomeniškumo vertybes, skirtas parodyti, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, o kelyje į sėkmę svarbūs nuolatinis ryžtas, drąsa, ištvermė bei kantrybė. Prie šio festivalio organizavimo aktyviai prisideda visa SMK bendruomenė, dėstytojai, studentai ir partneriai. Ypatingai SMK studentams tai tampa neįkainojama patirtimi išbandyti save įvairiausiose srityse, susijusiose su atitinkamomis studijų kryptimis. 

VibeLift“ festivalio metu taip pat vyksta „EduAction“ konferencija pedagogams. „EduAction“ - tai SMK iniciuojamas švietimo pokyčių judėjimas. „EduAction“ - tai puiki vieta švietimo bendruomenės nariams, jų vadovams ir pedagogams tobulinti savo kompetencijas. 

Sužinok daugiau apie „VibeLift

Facebook

Instagram

Vibelift.lt

VIBELIFT 2023 akimirkosSužinok daugiau apie „VibeLift“ 2023

#smklife