2024-01-12

SMK Akademinės tarybos pirmininke antrai kadencijai išrinkta J.Virbalė, Akademinės etikos komisijos pirmininkės pareigos – D.Karulaitienei

Ketvirtadienį, sausio 11-ąją, SMK Aukštojoje mokykloje vykusiame Akademinės tarybos posėdyje Jurgita Virbalė sulaukė didžiulio pasitikėjimo ir buvo išrinkta Akademinės tarybos pirmininke antrai kadencijai. O SMK Studijų programų vadovė Dovilė Karulaitienė išbandys save naujose pareigose – ji buvo išrinkta Akademinės etikos komisijos pirmininke.

„Pasididžiavimas! Tai pirmas jausmas, kuris kilo sužinojus, kad antrą kartą tapau SMK Aukštosios mokyklos Akademinės tarybos pirmininke. Taip pat pajutau dar didesnę atsakomybę priimti iššūkius ir laukiančius naujus darbus. Nepaprastai smagu, kad ankstesnis mano ir visos Akademinės tarybos indėlis į SMK akademinę veiklą buvo pripažintas ir įvertintas“, – emocijomis dalijasi SMK Akademinės veiklos vadovė Jurgita Virbalė.

Akademinės tarybos ir jos pirmininko pagrindinės funkcijos apima tokius aspektus, kaip naujų studijų programų tvirtinimas, mokslo tyrimų rezultatų vertinimas, studijų kokybės užtikrinimo sistemos diegimas ir monitoringas, įvairių komisijų formavimas. Visos šios funkcijos yra skirtos užtikrinti aukštą akademinį standartą ir SMK Aukštosios mokyklos veiklos efektyvumą.

„Tikiuosi, kad ši besitęsianti ir tuo pačiu nauja patirtis suteiks galimybę įgyvendinti visas idėjas, surasti naujas akademines kryptis“, – sako J.Virbalė.

Naujomis pareigomis džiaugiasi ir SMK studijų programų vadovė Dovilė Karulaitienė, tapusi SMK Akademinės etikos komisijos pirmininke.

„Vertinu tai, kaip didžiulę atsakomybę! Tam, kad galėčiau vertinti bei svarstyti kitų etišką ar neetišką elgesį, ir pati turiu būti nepriekaištingos reputacijos, tapti pavyzdžiu kitiems“, – sako naujoms pareigoms paskirta Dovilė Karulaitienė.

„Sau ir visai Akademinės etikos komisijai linkiu „nedarbingų“ metų. Norisi, kad svarstytinų akademinio nesąžiningumo atvejų būtų kuo mažiau!“ – šypteli studijų programų vadovė.

Linkime sėkmės Jurgitai Virbalei ir Dovilei Karulaitienei SMK Akademinės tarybos veikloje!