2023-07-10

Rinkis SMK kūrybos, technologijų ir menų studijas. Čia studijuoti GERA!

SMK Aukštoji mokykla pristato studijas, kuriose susilieja kūryba, technologijos ir Tavo ateities vizijos

HEY!

Kai susilieja kūrybiškumas ir technologijos, kūryba tampa nebe fantazijomis ar svajomis, o realiais darbais! Čia Tavo idėjos negulės ant popieriaus - jos taps praktiniais, išradingais ir rinkos poreikius atitinkančiais projektais. Rinkis tokią specialybę, kuri padės kurti tai, ko šiuolaikinė rinka trokšta labiausiai.

Pademonstruok savo kūrybiškumą paversdamas jį praktiniais, inovatyviais projektais! Įgyk įgūdžių, padėsiančių tau kurti tai, ko labiausiai reikia rinkoje. Stok į kūrybos, technologijų ir menų profilio studijų programas VILNIUJE, KAUNE ar KLAIPĖDOJE.

Dizainas

Ar žinojai, kad Dizainas yra viena universaliausių veiklų ir didelį potencialią turinti industrija? Dizaino studijos SMK sujungia dizaino ir vadybos kompetencijas - čia tirsi vartotojų poreikius, kursi jiems skirtus produktus ir mokysiesi juos paversti realybe. Dizaino studijose mokykis kurti šiuolaikinius dizaino sprendimus, kurie praturtina ir gražina mūsų kasdienybę. Pasitelk savo kūrybinius įgūdžius, kad galėtum sukurti tai, kas palieka įspūdį.

Kompiuteriniai žaidimai ir animacija

Kompiuterinių žaidimų ir animacijos studijos puikiai tinka tiems, kurie negali praleisti dienos be žaidimo. Tai galimybė paversti savo hobį darbu ir nuolat tobulėti sparčiai augančiame ir be galo dinamiškame kompiuterinių žaidimų ir animacijos versle. Tapk žaidimų kūrimo meistru, kuris sugeba sudominti ir sužavėti vartotojus. Naudokis technologijų galia, kad galėtum vaizduoti istorijas, kurios įtraukia ir įkvepia.

Videokūryba ir medijos

Išmok taikyti šiuolaikinius videokūrybos principus ir naujųjų medijų technologijas, kurk naujus video ir medijų produktus! Videokūrybos ir medijų studijose generuok kinematografinius kūrinius, kurie užkariaus filmų ir medijų rinką. Vienas ar bendraminčių komandoje meistriškai kurk videosiužetus pramogoms, verslui, bendruomenės augimui bei meninei saviraiškai!

Skaitmeninė komunikacija

Mes išmokysime Tave šiuolaikinei organizacijai sukurti jos komunikuojamą turinį ir skaitmeninį veidą". Taikyk istorijų kūrimo ir pasakojimo modelį siunčiant organizacijos žinutę pasauliui, gebėk kurti informacinius, žodinius, rašytinius, vizualinius ir audiovizualinius produktus, sužinok koks turinys šiandien yra patraukliausias visuomenei ir išlavink savo strateginius bei komunikacinius gebėjimus pasitelkiant kūrybiškumą Skaitmeninės komunikacijos studijose.

Kūrybos ir pramogų industrijos

Kūrybos ir pramogų industrijos - tai verslo sektorius, kuris dovanoja žmonėms nepamirštamus įspūdžius ir emocijas. Šios studijos tiems, kurie mėgsta kurti, generuoti idėjas, yra nenustygstantys, pilni entuziazmo ir nerealių sumanymų, nes įvaldžius esminius kūrybos ir vadybos dėsnius - visi sumanymai tampa realūs ir įgyvendinami. Įsiliek į gretas profesionalų, kurie kuria!

Marketingas ir reklamos kūrimas

Marketingo ir reklamos verslas - tai neatrastų galimybių vandenynas, kuriame turi panerti kuo giliau, kad surastum tikrus perlus savo klientams. Marketingo ir reklamos kūrimo studijos - puikus pasirinkimas turintiems kūrybinį polėkį bei norintiems dirbti versle, kuriame laimi nenuspėjamos ir išskirtinės asmenybės.

 Registruokis konsultacijai 

PRIĖMIMAS: užsitikrink studijų vietą SMK

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. Užpildžius šią formą taip pat bus galimybė užsitikrinti studijų vietą iš anksto.

Registruokis studijoms SMK

2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

Motyvacinis pokalbis - gauk papildomą balą stojant į SMK!

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

Gauk SMK stipendiją

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? 

Tuomet kviečiame pasidomėti SMK stipendijų pasiūlymais:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos! Prašymus galima pildyti iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Turi abejonių ar nežinai, kurią studijų programą pasirinkti?
Registruokis nemokamai konsultacijai nuotoliniu būdu:

 Registruokis konsultacijai 

Rinkis studijuoti ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife