2023-07-11

Rinkis SMK Estetinės kosmetologijas studijas. Čia studijuoti GERA!

SMK Aukštoji mokykla pristato studijas, subalansuotas būsimiems grožio ir sveikatos profesionalams

HEY!

Jei Tau patinka kurti grožį savyje ir kituose, rinkis Estetinės kosmetologijos studijas. Ugdyk savyje holistinę asmenybę, besirūpinančią savimi ir kitais. Atskleisk savo žavesį, ugdyk estetikos pajautą bei kurk gražų ir sveiką pasaulį. Stok į Estetinės kosmetologijos studijas VILNIUJE, KAUNE ar KLAIPĖDOJE.

Estetinė kosmetologija

Estetinės kosmetologijos specialybė - tai galimybė dirbti augančioje ir nuolat atsinaujinančioje grožio paslaugų industrijoje. Studijos suteiks praktinių įgūdžių rinkinį, kuris padės puoselėti estetiką ir grožį bei skleisti jį kitiems.

 Registruokis konsultacijai 

PRIĖMIMAS: užsitikrink studijų vietą SMK

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. Užpildžius šią formą taip pat bus galimybė užsitikrinti studijų vietą iš anksto.

Registruokis studijoms SMK

2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

Motyvacinis pokalbis - gauk papildomą balą stojant į SMK!

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

Gauk SMK stipendiją

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? 

Tuomet kviečiame pasidomėti SMK stipendijų pasiūlymais:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos! Prašymus galima pildyti iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Turi abejonių ar nežinai, kurią studijų programą pasirinkti?
Registruokis nemokamai konsultacijai nuotoliniu būdu:

 Registruokis konsultacijai 

Rinkis studijuoti ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife