2023-07-11

Rinkis SMK Bendrosios praktikos slaugos studijas. Čia studijuoti GERA!

SMK Aukštoji mokykla pristato studijas, subalansuotas būsimiems sveikatos profesionalams

HEY!

Jei Tau patinka rūpintis kitais, rinkis Bendrosios praktikos slaugos studijas ir padėk kitiems žmonėms tapti sveikais ir gyvenančiais pilnavertį bei prasmingą gyvenimą.

Bendrosios praktikos slauga

Bendrosios praktikos slaugos studijų programa paremta mokslu ir grindžiama įrodymais pagrįstos praktikos mokymu. Parengtas slaugos specialistas pasižymės giliu holistiniu požiūriu į sveikatą, gebės teikti visuomenei saugias, kokybiškas paslaugas, profesinėje veikloje taikyti šiuolaikines technologijas, formuoti pozityvias klientų nusotatas sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo srityse.

Programoje akcentuojamas slaugos siekis užtikrinti ne tik sergančio paciento priežiūrą bei užkirsti kelią ligų progresavimui, bet ir rūpintis žmogaus sveikatos išsaugojimu.

 Registruokis konsultacijai 

PRIĖMIMAS: užsitikrink studijų vietą SMK

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. Užpildžius šią formą taip pat bus galimybė užsitikrinti studijų vietą iš anksto.

Registruokis studijoms SMK

2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

Motyvacinis pokalbis - gauk papildomą balą stojant į SMK!

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

Gauk SMK stipendiją

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? 

Tuomet kviečiame pasidomėti SMK stipendijų pasiūlymais:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos! Prašymus galima pildyti iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Turi abejonių ar nežinai, kurią studijų programą pasirinkti?
Registruokis nemokamai konsultacijai nuotoliniu būdu:

 Registruokis konsultacijai 

Rinkis studijuoti ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife