2023-11-10

Pamoka „Ar mano Avataras lygu aš?"

Ar galima suderinti šiuolaikines technologijas ir dirbtinį intelektą su žiniomis ir padėti jaunuoliams geriau jaustis? Žinoma, kad taip! Siūlome Jums pakviesti į savo mokyklą SMK Aukštosios mokyklos lektorę Aušrą  Pacevičiūtę pravesti edukacinę pamoką  Ar mano Avataras lygu ?“.


Novatoriška ir šiuolaikiška pamoka skirta vyresniųjų klasių moksleiviams įgyti žinių apie psichinę ir emocinę sveikatą, naudojant skaitmenines technologijas. Pamokos siekis ne tik informuoti, bet ir įtraukti jaunimą per interaktyvius, inovatyvius uždavinius bei mokomąsias patirtis.

Pagrindinis tikslas - skatinti jaunimo supratimą apie savo emocijas, jų poveikį psichinei sveikatai, ir skatinti gebėjimus valdyti savo emocinę būseną, naudojant dirbtinį intelektą.

Pamokos metu mokiniai:

  • Dirbtinio intelekto įrankiu kurs savo Avatarą;
  • Avataro pagalba išmoks domėtis savo emocijomis, jas valdyti, analizuoti savo elgesį, geriau suprasti save bei kitus ir įveikti iškylančius sunkumus;
  • Kūrybiškai praleis laiką ir įkvėps vieni kitus.

Pamokos trukmė - 45 min

Pamokos data - pasirinktinai*

*Dėl tinkamos pamokos datos kreiptis registruojantis

 REGISTRACIJA 

Paskaita vedama įgyvendinant Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamą jaunimo iniciatyvų projektą Ar mano Avataras lygus aš?". 

Jei turite kokių klausimų, drąsiai rašykite arba skambinkite projektų vadovei Donatai Dulkei, +37060175094, donata.dulke@smk.lt