2023-09-21

Kviečiame studentus į SMK Karjeros dieną

Jau netrukus SMK studentams prasidės praktika, o praktika –  puiki galimybė atrasti savo kelią, suprasti, kurioje srityje nori dirbti, o taip pat iš arčiau pažinti savo svajonių profesiją. SMK ir Karjeros centras HeyReady kviečia visus studentus į Karjeros dieną, kuri vyks Spalio 12 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Vilniuje dalyvaujančios įmonės (sąrašas nuolat pildomas)

GUIDEHOUSE, PLANAS CHULIGANAS, TELTONIKA, IMPACT BRANDS, Hilton Garden, BoredPanda, Shift4, H&M, BODY BODY, Hellman logistics, Neringa restoranas, PWC, ISADD Lietuva, ODA LT, Transimeksa, Caffeine ir Narvesen, SEB Global Services, KSU, SWEDBANK AB, NORSAN Baltic, Darni Medica, VšĮ Senjorų socialinės globos namai, UAB InMedica, ALLIANZ Lietuva, LIMA, Continexus, Estravel, Western Union, ERGO, CHAZZ, Gevara, RAUDONASIS KRYŽIUS,  BookitNow, LR Muitinė, Lietuvos probacijos tarnyba, Nunner logistics, Pigu.lt, Legendinis kaimas.

Klaipėdoje dalyvaujančios įmonės (sąrašas nuolat pildomas)

Vlantana UAB, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Gradiali, Atostogų parkas, "Antėja", Lietuvos kariuomenės Karo policijos Klaipėdos įgula, Klaipėdos teritorinė muitinė, Omega 365 Lithuania UAB, National Hotel, Koncertų salė, Compensa, Klaipėdos šventės, Klaipėda ID, Vaikų linija, Hellmann Worldwide Logistics, Allianz Lietuva, Trys Karaliai, Klaipėdos muzikinis teatras, Inmedica.

Kaune dalyvaujančios įmonės (sąrašas nuolat pildomas)

G. Mažono firma „Emidija“, UAB "Lietuvis", Caffeine ir Narvesen, IBIS, Kauno teritorinė muitinė, UAB InMedica, Teisėjų padėjėjų asociacija, Kaunas TechPark, Bitė, Present Connection, UAB Claim ID, Hellman logistics, Teltonika networks, Evolution Lithuania, ALLIANZ Lietuva

Nieko nelauk, nes tik šio renginio metu įmonės gyvai galės atsakyti į visus iškilusius klausimus, papasakos apie praktikos ir įsidarbinimo galimybes. Tavo profesinis kelias gali prasidėti būtent Karjeros dienoje!

#smklife