2021-02-26

Švietimo pokyčių forumas 2021 “Menas mokyti(s) prasmingai”

Socialinių mokslų kolegija kartu su švietimo lyderystės judėjimu Eduaction ir Lietuvos nevalstybinio švietimo konfederacija  š.m. vasario 25 d. kviečia į švietimo pokyčių forumą „Menas mokyti(s) prasmingai“.

Pranešimus rengia ir gerąja patirtimi dalinsis švietimo bendruomenėje gerai žinomi švietimo konsultantai Julija Ladygienė ir Vaidas Arvasevičius. Forume pozityvios disciplinos kultūrą nagrinės Simona Boguckienė. Aktorius, režisierius ir asocijuotas GoodPeople.lt konsultantas Sakalas Uždavinys apžvelgs, kaip subjektyvumu nesugriauti kūrybiškumo, o SMK direktorė Viktorija Palubinskienė ir SMK Kauno filialo vadovė Inga Bilinskienė kalbės apie patyriminio mokymo(si) prasmę. Forumo metu taip pat bus keliamas klausimas, kas yra naujoji ugdymo(si) ekologija. Į šį klausimą atsakys švietimo nuotykių ieškotojai Mingailė Žemgulytė-Meldaikė ir Tautvydas Meldaikis.

Pranešimus rengia ir gerąja patirtimi dalinsis švietimo bendruomenėje gerai žinomi švietimo konsultantai Julija Glinskė ir Vaidas Arvasevičius. Taip pat savo žiniomis apie pozityvios disciplinos kultūrą dalinsis Gedimino miesto mokyklos vadovė Simona Boguckienė ir darželio vadovė Laura Stankevičiūtė. Aktorius, režisierius ir asocijuotas GoodPeople.lt konsultantas Sakalas Uždavinys apžvelgs, kaip subjektyvumu nesugriauti kūrybiškumo, o Viktorija Palubinskienė ir Inga Bilinskienė kalbės apie patyriminio mokymo(si) prasmę. Forumo metu taip pat bus keliamas klausimas, kas yra naujoji ugdymo(si) ekologija. Į šį klausimą atsakys švietimo nuotykių ieškotojai Mingailė Žemaitytė-Meldaikė ir Tautvydas Meldaikis.

Forumo metu bus organizuojama diskusija „Kompetencijos vs. žinios“. Diskusijos dalyviai Lauko mokyklos vadovas ir mokytojas Tautvydas Kazlauskas, švietimo konsultantė Julija Glinskė, psichologė Laura Soloveičikienė, Valdorfo mokyklos pavaduotoja, metodininkė Kristina Pačėsienė ir „Renkuosi mokyti“ programos vadovė Agnė Motiejūnė.

PROGRAMA

  • 13.00-13.15 Sveikinimo kalba. Švietimo ir mokslo komiteto narė, edukologė prof. Vilija Targamadzė. Socialinių mokslų kolegijos kanclerė Gabija Skučaitė.
  • 13.15-13.35 Ko išmoksta 5 gavęs mokinys: bazinio lygio koncepcija ir įgyvendinimas laisvosios mokyklos modelyje „Forvardas” - Julija Glinskė
  • 13.35-13.55 Mokinio savivertė ir motyvacija. Mokytojo vaidmens jėga ir bejėgystė - Vaidas Arvasevičius
  • 13.55-14.15 EduAction: patyriminio mokymosi prasmė - Viktorija Palubinskienė, Inga Bilinskienė
  • 14.15-14.30 Pertrauka
  • 14.30-15.30 Diskusija „Kompetencijos vs. žinios”
  • 15.30-15.50 Emocinė savijauta ir pozityvi disciplina - Simona Boguckienė, Laura Stankevičiūtė
  • 15.50-16.10 Nauja ugdymo(si) ekologija: kas tai? - Mingailė Žemaitytė-Meldaikė ir Tautvydas Meldaikis
  • 16.10-16.30 Kaip subjektyvumu nesugriauti kūrybiškumo? - Sakalas Uždavinys

Forumą moderuoja dr. Giedrė Vaičekauskienė

Forumo informacinis partneris „Ugdymo meistrai“

Renginys vyks nuotolinės transliacijos būdu. Nuoroda į renginį bus atsiųsta tik užsiregistravusiems dalyviams.

Užsiregistruoti į švietimo pokyčių forumą „Menas mokyti(s) prasmingai“ galite šioje nuorodoje https://forms.gle/u8VHkGeov6F1AGvE8.

Užsiregistravusiems pedagogams bus išduodami skaitmeniniai kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Už šią galimybę dėkojame Kauno pedagogų kvalifikacijos kėlimo centrui.

Pažymėjimai bus išduodami užsiregistravusiems iki 2021 m. vasario 18 d.

Informaciją apie renginį sekite https://www.facebook.com/events/224249096031419

Daugiau informacijos teikia
Ilma Ruškienė
8 676 91484
ilma.ruskiene@smk.lt