2023-02-28

Susipažink: naujoji SA prezidentė – Ugnė Marija Ražauskaitė

SMK Aukštosios mokyklos Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno filialai sausio pabaigoje nuotoliniu būdu susirinko bendram tikslui – išrinkti naują Studentų atstovybės prezidentą (-ę), kuria tapo SMK Vilniaus Skaitmeninės komunikacijos antrakursė Ugnė Marija Ražauskaitė.

SMK Vilniuje studijuojanti Ugnė Marija Ražauskaitė pakeitė lyg šiol SA prezidento pareigas ėjusį Nojų Grigą. Susirinkimo metu buvęs prezidentas, Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos trečiakursis pristatė kartu su pirmininkais ir visa komanda per pastaruosius metus nuveiktus darbus, o po visko sekė Ugnės prisistatymas. 

Vienintelė kandidatūrą į SA prezidentus iškėlusi Ugnė Marija Ražauskaitė pristatė savo iškeltus tikslus ir vertybes, o jomis patikėję trijų miestų studentai ją išrinko kaip SA lyderę.

„Tapti Studentų atstovybės prezidente buvo vienas iš mano pagrindinių tikslų, tad kai sužinojau, kad ja tapau, pirmiausia, buvo sunku patikėti. Dabar suprantu, kokią atsakomybę nešu ant pečių. Studentų atstovybę planuoju vesti į priekį laikydamasi pasitikėjimo, atvirumo ir atsidavimo vertybėmis. To paties tikiuosi ir iš visos komandos“, – sakė naujoji SA prezidentė.

Susipažink su Ugne Marija Ražauskaite ir jos spalvinga asmenybe iš arčiau: