2022-06-29

Socialinių mokslų kolegijoje – populiarėjanti Bendrosios praktikos slaugos studijų programa

Socialinių mokslų kolegija (SMK), reaguodama į naujausius darbo rinkos tyrimus ir poreikius, jau prieš metus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune pradėjo rengti bendrosios praktikos slaugos specialistus. Šiemet šios studijų programos I-ąjį kursą baigė net 100 studentų!

3,5 metų trunkanti SMK Bendrosios patikros slaugos studijų programa pritraukia įvairų išsilavinimą bei darbą turinčius studentus – studijas renkasi ne tik mokyklą baigę absolventai, kosmetologijos žinias įgiję specialistai, bet ir jau dirbantys paramedikai, slaugytojų padėjėjai ir dar daugelis kitų.

Kolegija turi bendradarbiavimo sutartį su pirmo, antro ir trečio lygio ligoninėmis, poliklinikomis, ambulatorijomis, reabilitacijos centrais, senelių ir slaugos namais. Tai tik įrodo, kad šias studijas pasirinkę studentai turi galimybę dar studijuojant įsilieti į darbo rinką ir išbandyti įgytas žinias praktiškai.

SMK studijų metu parengtas slaugos specialistas pasižymės giliu holistiniu požiūriu į sveikatą, gebės teikti visuomenei saugias, kokybiškas paslaugas, profesinėje veikloje taikyti šiuolaikines technologijas, formuoti pozityvias klientų nuostatas sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo srityse.

Bendrosios praktikos slaugos programoje akcentuojamas slaugos siekis – užtikrinti ne tik sergančio paciento priežiūrą bei užkirsti kelią ligų progresavimui, bet ir rūpintis žmogaus sveikatos išsaugojimu.


Susidomėjai šia studijų programa? Priėmimai jau prasidėjo! Informacija apie Bendrosios praktikos slaugos studijų programą. 

Daugiau apie Bendrosios praktikos slaugos studijas gali išgirsti Lryto laidoje „Renkuosi studijuoti”.

Registruokis konsultacijai