2021-12-20

SMK Tu renkiesi įdomias ir išskirtines studijas!

HEY!

SMK Tu renkiesi įdomias, išskirtines studijas, kurios kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir į pačią studijų aplinką. Čia Tu išmoksi galvoti kitaip, mąstyti kritiškai, peržengti tradicinio mąstymo ribas. Čia Tu tapsi savo srities SUPERHEROJUMI.

SMK patyriminės studijos suteikia didžiulį bagažą praktinių ir teorinių žinių, kurios įgalins Tave visapusiškai pasitikėti savimi ir  pradėti sėkmingą karjerą vos baigus studijas.

Išvykstamosios paskaitos bei paskaitos su kviestiniais svečiais  – tai galimybė SMK studentams suprasti, kaip veikia jų pasirinktų sričių  verslai, kokiais principais jie vadovaujasi ir  su kokiomis problemomis susiduria kasdienybėje.

Artėjant 2022-iesiems metams, dalinamės keliomis akimirkomis iš išvykstamųjų paskaitų.

Nuotraukose SMK studentų vizitas NBFC, kur jiems buvo pristatyta, su kokiais asmens duomenų apsaugos iššūkiais kasdien susiduria beveik 500 darbuotojų turinti įstaiga. Skaitykite plačiau.  

Taip pat nuotraukose išvykstamoji paskaita Muitinės muziejuje. Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos studijų programos pirmo kurso studentai buvo supažindinti su Lietuvos muitinės istorija,  apžiūrėjo muitinės pareigūnų konfiskuotas prekes,  sužinojo, kaip išradingai kontrabandininkai geba slėpti nelegaliai gabenamas prekes.Muitinės kinologas supažindino studentus su tarnybinių šunų dresavimo ypatumais, parodė, kaip vokiečių aviganių veislės šuo ieško nelegaliai gabenamų prekių, o taip pat pristatė ir mažąjį muitinės pareigūnų pagalbininką.

Svarstai studijuoti SMK? Registruokis konsultacijai:

REGISTRUOKIS KONSULTACIJAI