2022-03-17

SMK suteikia galimybę Ukrainos studentams nemokamai tęsti mokslus Lietuvoje

Socialinių mokslų kolegijos bendruomenė išreiškia vieningą palaikymą Ukrainos tautai. Susiklosčius dabartinėms aplinkybėms kolegija yra pasiruošusi priimti 100 studentų iš Ukrainos, suteikiant jiems tikslines studijų stipendijas, skirtas apmokėti visą studijų kainą. Studentus priimsime į šiuo metu vykdomas bakalauro studijų programas anglų kalba (International Business ir Marketing and Advertising Creation).

Reikalavimai tikslinei stipendijai gauti:

  • Tikslinės stipendijos suteikiamos tik nuo karo pabėgusiems studentams, kurie studijavo Ukrainos aukštosiose mokyklose ir norėtų tęsti studijas Lietuvoje;

  • Studentai turi gebėti studijuoti anglų kalba;

  • Norintys studijuoti asmenys turi užpildyti stojimo formą;
    (Formą galima užpildyti ir gyvai, atvykus į SMK padalinį Vilniuje, Kalvarijų g. 137E).

  • Stojantieji turi dalyvauti individualiame SMK priėmimo komisijos pokalbyje, kuris bus paskirtas po kelių dienų užpildžius stojimo formą.


Dėl daugiau informacijos, kviečiame susisiekti su tarptautinių studijų vadybininke Dariana Kizim (konsultacijos teikiamos anglų, ukrainiečių ir rusų kalbomis):

dariana.kizim@smk.lt
+370 601 74901SMK parama esamiems studentams iš Ukrainos

SMK Vilniuje šiuo metu studijuoja 12 studentų iš Ukrainos. Mūsų pareiga pasirūpinti, kad šie studentai čia jaustųsi saugūs ir galėtų tęsti studijas kuo mažiau veikiami finansinės naštos bei emocinių išgyvenimų.

Susiklosčius dabartinei situacijai, SMK studijuojantys ukrainiečiai pavasario semestre buvo atleisti nuo studijų įmokos. Atsižvelgę į išsakytą studentų poreikį, aktyviai padedame jiems darbo paieškose, sutelkdami ne tik savo bendruomenę, bet ir bendradarbiaudami su mūsų verslo partneriais. Norime padėti jiems tęsti studijas SMK, todėl kreipiamės į visus, galinčius, norinčius ir turinčius galimybę pasiūlyti 0,5 etato darbą mūsų kolegijoje studijuojantiems ukrainiečiams.

Dėl darbo pasiūlymų prašome kreiptis į SMK karjeros centro „Hey Ready“ vadovę Dovilę: dovile.berdiksliene@smk.lt

SMK bendruomenė nelieka abejinga įvykiams Ukrainoje ir nusižengimams žmogiškumui. Solidarizuodamiesi su Ukrainos tauta, stengiamės prisidėti savo darbais, pagalba ir savanoryste, skleisdami žinią, kad vienybė, bendrystė ir taika – vienos svarbiausių vertybių nūdienos kontekste. Sutelkę savo bendruomenę, dalyvavome iniciatyvoje „Užriškime karą“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Prisidedame ir prie kitų viešai organizuojamų iniciatyvų ir visa širdimi esame su Ukrainos žmonėmis. 

Nesame abejingi ir savo studentams, kurie patiria emocinius sunkumus, išgyvenant ir stebint įvykius Ukrainoje. SMK siūlo nemokamą psichologinę pagalbą. Kviečiame kreiptis į Jovitą Žibūtaitę el. paštu: jovita.zibudaite@dest.smk.lt arba kitais kontaktais, nurodytais čia  

Jei turite ir kitų pasiūlymų, kaip galite padėti SMK studijuojantiems ukrainiečiams, susisiekite su mumis.

Drauge mes galime daugiau!