?> SMK skelbia unikalaus objekto architektūrinį konkursą
2020-12-26

SMK skelbia unikalaus objekto architektūrinį konkursą

Socialinių mokslų kolegija kviečia pažangias architektų komandas dalyvauti Holistinio žmogaus tobulėjimo centro Architektūrinių projektinių pasiūlymų atvirame konkurse.
Komandų registracija pratęsiama iki 2021 m. sausio 15 d.

Klaipėdoje kuriamas Holistinis žmogaus tobulėjimo centras – išskirtinis savo koncepcija ir erdvine struktūra daugiafunkcinis pastatas, organiškai įkomponuotas į gamtinę ir urbanistinę aplinką. Pastato vystymo koncepcija paremta holistiniu žmogaus sąveikos su erdve modeliu, atsispindinčiu pastato architektūroje, išorinėje ir vidinėje erdvinėje struktūroje bei funkcijose.

Centras įsikurs šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje Šiaurės prospekte, svarbiausioje miesto edukacinių įstaigų zonoje, greta Klaipėdos ir LCC tarptautinio universitetų.

Šio ambicingo projekto imasi SMK Socialinių mokslų kolegija, sutelkdama intelektines ir kūrybines geriausių šalies urbanistų, architektų ir konsultantų iš užsienio pajėgas tam, kad Klaipėdą paverstų traukos centru, kviečiančiu auginti ir puoselėti žmogaus potencialą sąveikoje su gamta, technologijomis ir naujo tipo erdvinėmis struktūromis.

Komplekse planuojama išplėtoti iki 27 tūkst. m2 ploto erdvę, kuri apims 4 funkcinius klasterius: socializacijos ir darbo; gerovės ir sveikatingumo; edukacijos ir tobulėjimo; kūrybinių industrijų.

Konkurso sąlygos
Konkurso sąlygų priedai bus siunčiami tik registruotiems dalyviams.
Registruotis prašome el. laišku: arch.konkursas@smk.lt