2023-03-03

SMK prasidėjo išankstinis priėmimas į studijas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Pradėk savo studijų kelionę jau dabar! Savo vietą SMK Aukštojoje mokykloje užsitikrink iš anksto. SMK jau vyksta atskirasis (išankstinis) priėmimas į studijas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 REGISTRUOKIS KONSULTACIJAI 

Kas yra atskirasis (išankstinis) priėmimas?

Tai tiesioginis stojančiųjų priėmimas į SMK valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijų vietas, vykdomas nuo kovo 1 dienos iki rugsėjo 22 dienos, kai stojantysis stojimo prašymą teikia per SMK priėmimo portalą arba atvykęs į SMK Priėmimo komisiją.

Nelauk kol prasidės bendrieji priėmimai (LAMA BPO) ir savo studijų kelionei pasiruošk iš anksto. 2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

Pasirink studijų programą

Nieko tokio, jei turi daug klausimų ir nežinai, kuri kryptis geriausia. Geriausi atradimai laukia tų, kurie išdrįsta pabandyti! Šiuo metu SMK siūlo 18 modernių, rinkos poreikius atitinkančių studijų programų. Informaciją apie SMK siūlomas studijų programas rasi čia.

Konsultuokis

Jei nežinai, kurią studijų programą pasirinkti, kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. Jos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, papasakosime plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta suderintu laiku ir patogiausiu būdu. Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

 REGISTRUOKIS KONSULTACIJAI 

Gauk papildomą balą

Stojantiesiems į SMK taikomas papildomas motyvacijos studijuoti įvertinimas. Motyvacijos vertinimas yra galimybė motyvuotiems ir tikslingai besirenkantiems studijų programas stojantiesiems gauti papildomus balus. Gautas motyvacijos ir pasirengimo studijuoti įvertinimas bus įskaičiuojamas į konkursinio balo sandarą.

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

Pasirašyk sąlyginę studijų sutartį

SMK priėmimo komisija, įvertinusi Tavo pateiktus mokymosi rezultatus bei motyvaciją, gali pakviesti pasirašyti sąlyginę studijų sutartį, kuri Tau užtikrins studijų vietą SMK. Sąlyginę studijų sutartį pasirašyti galima stojant į SMK atskiruoju (tiesioginiu) priėmimo būdu.