2022-08-17

SMK priėmimas 2022

Socialinių mokslų kolegija (SMK) būsimus studentus šiemet pasitinka su nauja kampanija „Būk DAUGIAU!“. Kviečiame prisijungti prie SMK bendruomenės, kurioje kiekvienas atras terpę savo potencialo įveiklinimui, o siekiant aukščiausių rezultatų bus įvertinamas stipendijomis. 

Atskirasis priėmimas  

(stojantysis stojimo prašymą teikia per SMK priėmimo portalą arba atvykęs į SMK Priėmimo komisiją) 

Būk daugiau ir atrask save iš naujo! Jei nespėjai pateikti prašymo LAMA BPO priėmimo metu, drąsiai dalyvauk SMK Atskirajame priėmime, kuris vyksta iki rugsėjo 23 d. Net 18 studijų programų ir galimybė rinktis vieną iš trijų Tavo studijų miestų - Klaipėdą, Vilnių ir Kauną.

Stojantieji į SMK stojimo dokumentus gali pateikti tiesiogiai SMK atskirojo priėmimo būdu į mokamas studijų vietas iki rugsėjo 23 d

Pildyti prašymą

Pasirink studijų programą

Nieko tokio, jei turi daug klausimų ir nežinai, kuri kryptis geriausia. Geriausi atradimai laukia tų, kurie išdrįsta pabandyti! Šiuo metu SMK siūlo 18 modernių, rinkos poreikius atitinkančių studijų programų. Informaciją apie SMK siūlomas studijų programas rasi čia.

Konsultuokis

Jei nežinai, kurią studijų programą pasirinkti, kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. Jos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, papasakosime plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta suderintu laiku ir patogiausiu būdu. Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

REGISTRUOKIS KONSULTACIJAI

Gauk papildomą balą

Stojantiesiems į SMK taikomas papildomas motyvacijos studijuoti įvertinimas. Motyvacijos vertinimas yra galimybė motyvuotiems ir tikslingai besirenkantiems studijų programas stojantiesiems gauti papildomus balus. Gautas motyvacijos ir pasirengimo studijuoti įvertinimas bus įskaičiuojamas į konkursinio balo sandarą.

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

SMK naujienos - Pažangumo ir Skatinamoji studijų stipendija!

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? Tuomet ši naujiena skirta Tau!

Pristatome SMK studijų stipendijas:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos

Pažangumo stipendiją gali gauti būsimi studentai*

Pažangumo stipendiją gali gauti būsimi studentai*, kurių konkursinis balas:

  • ne žemesnis nei 7,5** balo, stojant į visas studijų kryptis, išskyrus menų studijų kryptį;
  • ne žemesnis nei 9,5** balo, stojant į menų krypties studijų programas (Video kūryba ir medijos; Dizainas).

Stipendija skiriama visam studijų laikotarpiui, jei studentas išlaiko aukštą pažangumo rodiklį ir jo kiekvieno semestro studijų rezultatų vidurkis yra ne mažesnis nei 9.

Atitikus aukščiau išdėstytas sąlygas, kviečiame registruotis:

Pildyti prašymą

Nuo šio prašymo užpildymo dienos, su tavimi bus susisiekta prašyme nurodytais kontaktais per 5 d.d. Pažangumo stipendija bus suteikta, kai bus pasirašyta studijų sutartis. Pildyti prašymus Pažangumo stipendijai gauti galima iki 2022 m. rugpjūčio 31 d.

Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu  skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai.

  • Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.
  • Stipendijos skyrimo konkursas organizuojamas kartą per semestrą. Jis skelbiamas SMK administruojamuose socialiniuose tinkluose, studentų el. pašto adresais, priėmimo komisijos darbo metu. 
  • Skatinamoji stipendija yra skiriama vieną kartą per vieną semestrą. Aplikuoti galima kiekvieną semestrą, jei stojantysis/studentas atitinka šiuos reikalavimus:
  • Stojančiojo konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3 balo**;
  • Jau studijuojančio SMK studento semestro akademinis pažangumo vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8,5 balo;
  • Vertinamas ir studento/stojančiojo aktyvumas visuomeninėse ar SMK veiklose, kurias jis pristato pildydamas motyvacijos anketą.

Norint pretenduoti į skatinamąją stipendiją, būtina užpildyti motyvacinę anketą:

 Pildyti motyvacinę anketą

Motyvacinę anketą pildyti galima iki 2022 m. rugpjūčio 26 d. 

Daugiau informacijos apie stipendijas rasi čia.

Pasirašyk sąlyginę studijų sutartį

SMK priėmimo komisija, įvertinusi Tavo pateiktus mokymosi rezultatus bei motyvaciją, gali pakviesti pasirašyti sąlyginę studijų sutartį, kuri Tau užtikrins studijų vietą SMK. Sąlyginę studijų sutartį pasirašyti galima stojant į SMK atskiruoju (tiesioginiu) priėmimo būdu.

Prieš pildant stojimo prašymą, kviečiame susipažinti su SMK priėmimo taisyklėmis. Jas rasite čia.

SMK Priėmimo komisijos

Klaipėdoje

Liepų g. 83B
Tel. nr. +370 601 74830;
El. paštas: priemimas@smk.lt; klaipėda@smk.lt

Vilniuje

Kalvarijų g. 137E
Tel. nr. +370 604 73 280; +370 602 28237
El. paštas: priemimas@smk.lt; vilnius@smk.lt

Kaune

Vilties g. 2
Tel. nr. +370 604 73638; +370 601 78253
El. paštas: priemimas@smk.lt; kaunas@smk.lt 

Pasaulis nekantrauja. Būk daugiau. 

#BūkDaugiau