2023-04-23

SMK nuaidėjo „Muzikos talentų lyga“

Balandžio 21-23 dienomis Vilniaus SMK Aukštojoje mokykloje vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzikos talentų lyga“. Trys dienas SMK erdvėse skambėjo jaunųjų talentų balsai iš įvairių Europos šalių, o užkulisiuose likę aukštosios mokyklos studentai turėjo unikalią galimybę įgyti neįkainojamos praktikos.

Jau devintą kartą organizuojamas „Muzikos talentų lygos“ festivalis-konkursas šiemet pirmą kartą vyko SMK Aukštojoje mokykloje. Čia net trys dienas vykęs muzikinis renginys pritraukė šimtus atlikėjų iš visos Europos, tad viso renginio metu įvairių užduočių netrūko ir SMK studentams. Vedini patyriminio ugdymo vertybių, studentai įsitraukė į projektą ir išbandė įvairiausias veiklas – renginio vedėjo, video reporterio, operatoriaus vaidmenis, taip pat uoliai triūsė užkulisiuose registruojant dalyvius, skaičiuojant komisijos narių balus ar kt.

„Muzikos talentų lygos“ konkurso sumanytoja Asta Bagdonavičienė pasidžiaugė bendryste su SMK ir patikino maloniai nustebinta tokiais talentingais ir darbščiais aukštosios mokyklos studentais, kurie padėjo suorganizuoti renginį.

„Nuo pat projekto pradžios turime misiją įtraukti į organizacinius reikalus jaunimą, kuris galėtų pasisemti patirties. Žinodami, kad SMK ruošiami renginių organizatoriai, video kūrėjai ir kt. specialistai, mūsų keliai atvedė būtent čia. Dirbti prie tris dienas trunkančio renginio – nėra lengva. Visgi labai džiaugiuosi šia bendryste su SMK, jau seniai nesame turėję tokių šaunių pagalbininkų studentų, kurie ir vedė renginį, filmavo pasirodymus, reportažus, dirbo scenos užkulisiuose. Jaučiasi labai šaunus komandinis darbas! Tikiuosi, kad ši bendrystė taps tradicija“, – sakė A.Bagdonavičienė.

Užkulisiuose dirbusi Kūrybinių ir pramogų industrijų pirmakursė Greta pasidžiaugė, kad prie renginio prisidėjo įvairiais darbais – nuo dovanų ruošimo dalyviams iki komisijos balų skaičiavimo. „Kiekvienas darbas išties smagus, ir, žinoma, atsakingas. Labai džiaugiuosi, kad prisidėjau prie šio renginio, tai neeilinė patirtis“, – sakė studentė Greta.

Video reportažus su LRT televizija filmavęs bei dalyvius scenoje pristatęs SMK Kūrybinių ir pramogų industrijų studentas Mindaugas taip pat neslėpė džiaugsmo galėjęs pasinaudoti tokia patirtimi. „Ši galimybė suteikė daugiau erdvės saviraiškai ir realizavimui pačiam savęs. Esu linkęs į renginio organizavimą, tai mano svajonė, kuri šiuo metu pildosi“, – pakilių emocijų neslėpė jis.

„Džiaugiuosi, ne tik SMK ir „Muzikos talentų lygos“ suteikta praktika, bet ir tuo, kad renginyje išvydau daug talentingų atlikėjų iš įvairių šalių. Jaunųjų ir suaugusių talentų muzikalumas mane nustebino“, – pridūrė muzikiniame projekte savanoriavęs SMK studentas.

#smklife