2020-06-17

SMK motyvuoja ir skatina aktyvius studentus!

Socialinių mokslų kolegija (SMK) - didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla, kuri veikia Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. Studijos SMK vykdomas lietuvių ir anglų kalbomis. SMK išsiskiria savo modernumu, kūrybiškumu ir išskirtine patirtinio mokymosi metodika. Čia studentai įgyja ne tik teorinių žinių, bet ir daug praktinės patirties: jie nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose, renginiuose, prisideda prie įdomių iniciatyvų. Čia kiekvienam suteikiamos išskirtinės galimybės ne tik mokytis, tobulėti, bet ir skleistis kaip asmenybei, įgyvendinti savo svajones ir vystyti  individualius talentus.

„Džiaugiamės,  kad kolegijos studentai nuolat auga, tobulėja ir tampa SMK bendrakūrėjais! Vertindami kiekvieno studento saviraišką ir iniciatyvą, norime dar labiau paskatinti aktyviausius ir pažangiausius SMK studentus studijų nuolaidomis, todėl šiemet atnaujinome SMK studijų nuolaidų sistemą. Tikimės, kad aktyviems ir norintiems įgyti aukštąjį išsilavinimą studentams tai bus dar didesnė motyvacija bei paskata siekti pačių geriausių rezultatų, taip pat kurti savo neįkainojamas patirtis, prisidedant prie SMK veiklų, įvairių projektų, renginių organizavimo,“ - sakė SMK direktorė Viktorija Palubinskienė. 

Studentai, pretenduojantys gauti SMK stipendiją, turi atitikti SMK vadovybės numatytus reikalavimus. SMK studentai, atitinkantys nustatytus SMK stipendijų skyrimo kriterijus, gali gauti studijų nuolaidą nuo 20  iki 50 proc.  Siekiant gauti SMK stipendiją, pirmaisiais studijų metais stojančiųjų konkursinis balas turi būti ne mažesnis kaip 5,4 balo, o siekiant stipendijos jau studijų metu, einamojo semestro pasiekimų vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8,5 balo. Taip pat labai svarbu, kad studentas būtų aktyvus ir savanoriautų įvairiuose SMK renginiuose, studijų parodose, prisidėtų prie SMK iniciatyvų, dalyvautų sportinėse, savanorystės veiklose, konferencijose, SMK studentų atstovybės veiklose. 

Daugiausiai dėmesio sulaukusios  SMK iniciatyvos 

Kiekvienais mokslo  metais SMK vykdoma daug įvairių iniciatyvų, projektų, renginių, konferencijų, parodų, žaidimų, mokymų, minėjimų, kuriuose studentai ne tik dalyvauja, bet ir  aktyviai prisideda prie jų organizavimo. Daugiausiai jaunimo dėmesio sulaukusi SMK iniciatyva, prie kurios entuziastingai prisideda didžioji dalis visų kursų bei studijų programų studentų - jau ketverius metus iš eilės  Vilniuje „Siemens Arenoje“ vykstantis jaunimo judėjimo „Vibelift“ didysis festivalis. Jaunimo festivalyje „Vibelift“ pernai dalyvavo daugiau nei 6,5 tūkstančių jaunuolių, o savo patirtimi ir tikromis istorijomis dalijosi didelis  būrys žinomų pranešėjų, skambėjo garsių  atlikėjų kūriniai. Šis renginys - tai išskirtinė praktikos galimybė SMK studentams.  Jie gali prisidėti prie renginio organizavimo, būti renginio užkulisiuose ir realiai pamatyti, kaip kuriami ir įgyvendinami tokio masto renginiai. 

Kitas išskirtinis SMK renginys - jau ketverius metus Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ vykstanti tarptautinė mados konferencija. Kasmetinė mados konferencija - tai SMK studentų ir dėstytojų organizuojamas renginys, kuris kasmet pritraukia žymiausius Lietuvos mados ekspertus ir šimtus mada besidominčių dalyvių. Studentai konferencijos metu iš mados ekspertų sužino apie naujausias mados verslo tendencijas, išgirsta daug konkrečių įžvalgų ir patarimų apie mados verslą. 

SMK augina savo bendruomenę ir skatina mokymosi visą gyvenimą filosofiją

SMK tikslas - ne tik auginti  savo bendruomenės narių gretas, bet ir nuolat palaikyti ryšius su jais, bendradarbiauti ir kurti vertę kuriančias partnerystes. Todėl visų SMK studentų ir absolventų šeimos nariams studijoms SMK taikoma 10 % nuolaida. SMK skatina mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą filosofiją, nes, nuolat tobulėjant technologijomis, ir žmogui reikia nuolat tobulėti bei atnaujinti savo žinias. Be to, šiandieniniame kontekste  jaunam žmogui,  kuriant verslą, reikia turėti platų išsilaisvinimą ir gilių žinių ne tik verslo, bet ir teisės, marketingo, komunikacijos srityse. Atsižvelgiant į tai, antrosioms pasirinktoms SMK studento studijoms taikoma 30 % nuolaida. 

Kilus klausimams dėl stipendijų, prašome kreiptis į partnerysčių vadovę Ilmą Ruškienę el. paštu ilma.ruskiene@smk.lt.  

Primename, kad norintys studijuoti SMK prašymus gali teikti internetu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje www.lamabpo.lt. Taip pat kviečiame prašymus  teikti ir atskiruoju priėmimu SMK priėmimo sistemoje https://my.smk.lt/

Visas SMK siūlomas studijų programas galima rasti čia https://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/. 

Jaunuolius, kuriems sunku apsispręsti ir kurie dar  tiksliai nežino, kurią studijų programą rinktis, SMK administracija kviečia registruotis į nemokamas nuotolines konsultacijas. Jų metu SMK administracijos darbuotojai atsakys į visus rūpimus klausimus, papasakos plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas. Pagal galimybes ir  pomėgius patyrę specialistai padės pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta nuolat iš anksto suderintu laiku  https://forms.gle/7ZBYyMf3Yc7d64K88.

Kilus klausimams, prašome susisiekti el. paštu priemimas@smk.lt arba tel. +370 601 74 830