2023-05-19

SMK Aukštoji mokykla pristato verslo forumą TREND MAKERS 2023

Prasmingas darbas: naujas trendas organizacijų vystymui - Trend Makers 2023

Pasikeitusi darbo rinka, jaunosios kartos lūkesčiai ir elgesys skatina naujai pažvelgti į organizacijas, kurios susiduria su vis labiau organizacijų lyderiams ir personalo vadovams  grūmojančia Talentų krize. Šiandien tampa akivaizdu, kad ankstesni darbuotojų pritraukimo ir išlaikymo organizacijose stimulai nebeveikia. Įprastos motyvacinės priemonės praranda aktualumą. 

 RENGINIO BILIETAI 

Jeigu reikalinga sąskaita faktūra arba dalyvaujant renginyje 3+ įmonės darbuotojams (taikoma 10 proc. nuolaida), registruotis čia.

Keičiantis pasauliui, keičiasi žmonės ir jų lūkesčiai. Akivaizdu, kad privalo keistis ir organizacijos. 

Forumas Prasmingas darbas: naujas trendas organizacijų vystymui” - apie tai, kaip organizacijos kultūrą paversti talentų pritraukimo veiksniu ir sukurti aplinką, kurioje norisi dirbti ne dėl ekonominių stimulų, bet dėl prasmės darbe.

Talentų valdymas ir ugdymas, gebėjimas išlaikyti geriausius darbuotojus bei kurti motyvuojančią aplinką - ypač svarbūs šiandieninių organizacijų veiklos prioritetai. Siekiant geresnių rezultatų talentų pritraukimo ir ugdymo procesuose, būtina sukurti sėkmės formulę, kuri įveiklintų tikslingą strategiją, užsienio šalių gerąją patirtį ir vertę kuriantį pasiūlymą talentams. 

Atsisiųsti programą

Data: 2023 m. gegužės 25 d. 

Vieta: Vilnius (SMK Aukštoji mokykla, Kalvarijų g. 137E)

Kaina: 49 Eur 

 RENGINIO BILIETAI 

Jeigu reikalinga sąskaita faktūra arba dalyvaujant renginyje 3+ įmonės darbuotojams (taikoma 10 proc. nuolaida), registruotis čia.

#smklife