2023-03-28

SMK Aukštoji mokykla kviečia susitikti studijų parodoje Vilniuje!

MK Aukštoji mokykla kovo 30-31 dienomis kviečia susitikti didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje KARJERA & STUDIJOS 2023, Vilniuje.

SMK Aukštoji mokykla kviečia pasimatyti parodų ir kongresų centre „Litexpo”, kur atvykę dalyviai galės stabtelėti prie ryškaus SMK stendo ir pasikalbėti apie studijų programas, galimybes bei išgirsti visus atsakymus į rūpimus klausimus. SMK drauge atkeliaus su prekės ženklais „EduAction”, „HeyReady” ir „VibeLift” – jų stendus taip pat bus galima rasti parodoje.

Kovo 30-31 dienomis bus galima išgirsti ir įkvepiančius pranešimus, kuriuos atstovaus SMK Aukštoji mokykla, prekės ženklai „HeyReady” ir „EduAction”.

 RENGINIO INFORMACIJA 

Kovo 30 dieną 13 val. 5.1 Konferencijų salėje SMK kanclerė Gabija Skučaitė pakvies į sąmoningo mokymosi pažintinę ir patyriminę kelionę, kurioje įgyjamos žinios patikrinamos praktiškai eksperimentuojant, inovuojant ir kuriant kartu. Diskusijos „Sąmoningai mokykimės kartu! Trumpos istorijos apie tai, kaip tinkami studijų pasirinkimai veda į karjeros ir asmeninę sėkmę” metu G.Skučaitė pakalbins SMK studentą Noju Grigą bei alumni Beatričę Staniūnaitę ir Martyną Vilčinską. SMK herojai papasakos apie savo studijų kelią, sąmoningai išnaudotas galimybes ir įgytas patirtis, sėkmingai vedančias karjeros tikslų link.

Iš arčiau bus galima susipažinti ir su SMK inicijuotu pokyčių švietime judėjimo prekės ženklu „EduAction”.

Pirmąją parodos dieną, kovo 30 d., 11 val. „EduAction” kvies dalyvius pasiklausyti įkvepiančio Evaldo Černiausko – IMPRO Kaunas improvizacijos teatro vadovo, renginių organizatoriaus ir vedėjo, SMK dėstytojo – pranešimo „KŪRYBIŠKUMAS UŽKREČIAMAS. DALINKIMĖS!”

„Litexpo” MOKYTOJŲ KAMBARYJE įsikūręs „EduAction” pristatys organizuojamus kvalifikacijos tobulinimo mokymus ir ilgalaikes mokymo programas pedagogams ir švietimo lyderiams bei kitas veiklas ir renginius, skirtus švietimo bendruomenei.

Kovo 30 d. SMK karjeros prekės ženklas „HeyReady” 12 val. pakvies klausytis pranešimo „Pats sau autoritetas”, kurį pristatys koučingo specialistė, SMK dėstytoja  Dr. Aleksandra Batuchinair išorinė personalo atrankų konsultantė Jolita Gliožytė. Pasiklausyti pranešimo galima užsukus į „Litexpo” 5A salę, Prezentacijų erdvę.


Savaitę užbaik kartu su SMK Aukštąja mokykla – pasimatykime

„Litexpo” parodoje KARJERA & STUDIJOS 2023!