2022-03-10

SMK abiturientams – specialus KSU magistrantūros studijų pasiūlymas

Jau galvoji apie tai, ką veiksi baigęs studijas Socialinių mokslų kolegijoje? Svajoji žinių kelią pratęsti toliau? Rinkis magistrantūros studijas Kazimiero Simonavičiaus universitete, kuris SMK abiturientams taiko specialų pasiūlymą! 

Šiai dienai galime pasidžiaugti mūsų buvusios studentės Gabijos Gudelevičiūtės pasiekimais, kuri šiemet atsiėmė KSU verslo vadybos magistro diplomą! Gabija pasinaudojo SMK ir KSU partnerystės galimybe ir be išlyginamųjų, per 1,5 metų įgijo magistro kvalifikacinį laipsnį. 

„Baigusi kolegiją ieškojau magistro studijų, tačiau buvo svarbu, kad išlyginamieji dalykai neištęstų studijų trukmės. KSU pasiūlymas pasirodė patrauklus dėl dalykų integravimo į magistro programą. O kur dar galimybė studijas derinti su darbu, kadangi paskaitos vyksta tik savaitgaliais. Džiaugiuosi studijų ir universiteto pasirinkimu. KSU administracija ir kompetentingi dėstytojai kiekvienam studentui skiria daug laiko ir dalijasi savo patirtimi bei sukauptomis žiniomis. Galiu pasidžiaugti, kad magistrantūros studijų metu gautas žinias jau dabar panaudoju savo kasdieniniame darbe“, džiaugiasi Gabija. 

Daugiau informacijos apie magistrantūros studijas KSU rasite čia