2021-04-19

Skirkite 1,2% SMK ir prisidėkite prie pokyčių švietime įgyvendinimo

SMK Socialinių mokslų kolegija kviečia Jus kurti ateities kartų ugdymui ir lavinimui skirtus edukacinius sprendimus bei prisidėti prie jų finansavimo. Tai Jūs galite padaryti skirdami 1,2 proc. savo sumokėto GPM švietimo pokyčių idėjų plėtojimui. Gautos paramos administravimas bus skelbiamas viešai ir Jūs galėsite matyti, kaip Jūsų skirta parama virsta realiais edukaciniais sprendimais, aktualiais bet kurio amžiaus besimokantiesiems.

 Poreikis rastis edukaciniams startuoliams gimė įgyvendinus svarbias SMK iniciatyvas, subūrusias švietimo bendruomenės entuziastus, ieškančius būdų ir sprendimų, kurie kurtų ugdymo turinį ir jį atnaujintų inovatyviais, įtrauktį skatinančiais metodais bei priemonėmis.

2021 m. birželio mėnesį vyks SMK organizuojamas edukacinių sprendimų hakatonas, skatinantis švietimo pokyčių idėjų kūrimą ir plėtojimą. Todėl 1,2 proc. Jūsų sumokėto GPM reikšmingai prisidėtų prie edukacinių sprendimų startuolių finansavimo tam, kad kuriamos idėjos ir plėtojami projektai greičiau pasiektų vartotojus bei patenkintų jų realius poreikius.

 Mūsų tikslas – suburti edukacinių startuolių bendruomenę ir taip paskatinti aktyvesnius pokyčius Lietuvos švietimo sistemoje.

Pagrindinės vertybės, kurios suvienys edukacinių sprendimų kūrėjus, yra šios:

  • Atvirumas pokyčiams (intelektinių žinių troškimas, gebėjimas prisitaikyti);
  •  Pažangos inicijavimas;
  • Inovacijų kultūra (kokybės siekis, kūrybinė laisvė, dinamiškumas).

 Prašymas gali būti teikiamas žemiau išvardintais būdais:

1. Užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Pavyzdys, kaip užpildyti 

2.  Užpildžius popierinį prašymą (jis siunčiamas paštu arba įteikiamas tiesiogiai mokesčių administratoriui).