2024-06-06

Rinkis studijas SMK Aukštojoje mokykloje: LAMA BPO priėmimas prasidėjo

Kartu su vasara startuoja ir pasirinkimų metas – nuo birželio 1 d. prasideda priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas per LAMA BPO. Jau tris dešimtmečius gyvuojanti SMK Aukštoji mokykla, įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – gali būti vienas iš Tavo pasirinkimų, lemsiančių profesinę ateitį.


Priėmimas į studijas SMK

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą https://lamabpo.lt/. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. 

 Teikti paraišką 

 LAMA BPO bendrasis priėmimas 

 

Ką siūlo SMK? 

Aukštojo mokslo profesinio bakalauro studijos (VI kvalifikacijos lygis) 

Abiturientai, kurie bus išlaikę 3 valstybinius brandos egzaminus, SMK Aukštojoje mokykloje galės rinktis aukštojo mokslo profesinio bakalauro studijas (VI kvalifikacijos lygis) ir įgyti aukštojo mokslo diplomą informatikos, menų, socialinių mokslų, sveikatos, teisės, verslo ir viešosios vadybos kryptyse.

 Visos profesinio bakalauro studijų programos 

Profesinio mokymo programos (IV kvalifikacijos lygis)

IV lygio profesinis mokymas yra skirtas asmenims, norintiems įgyti kvalifikaciją ar tam tikram darbui/funkcijai atlikti reikalingą kompetenciją. Į IV lygio mokymą priimami stojantieji, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, bet neišlaikę privalomų egzaminų ir negalintys rinktis bakalauro studijų. Baigus SMK profesinio mokymo programas, išduodamas profesinio mokymo diplomas.

Mokymosi trukmė 1-2 metų.

Galimybės laikantiems mažiau nei 3 valstybinius brandos egzaminus

SMK, reaguodama į stojimo į aukštąsias mokyklas pokyčius, nuo kitų mokslo metų stojančiuosius, kurie nebus išlaikę trijų nustatytų valstybinių brandos egzaminų ir norėtų įgyti profesinę kvalifikaciją, kviečia rinktis profesinio mokymo programas (IV kvalifikacijos lygis).

Profesinis mokymas:

IT sritis:

 • Java programuotojas
 • .NET programuotojas
 • Programinės įrangos testuotojas
 • Multimedijos technikas
 • Jaunesnysis sistemų administratorius

Grožio ir sveikatos sritis:

 • Kosmetikas
 • Slaugytojo padėjėjas
 • Masažuotojas

Verslo vadybos sritis:

 • Nekilnojamo turto brokeris
 • E.pardavėjas konsultantas
 • Apskaitininkas
 • Renginių techninio aptarnavimo darbuotojas
 • Ekspeditorius
 • Maketuotojas

 Daugiau informacijos 

 Teikti paraišką 

Trumpojo ciklo studijos (V kvalifikacijos lygis)

V lygio trumposios studijos - tai puiki galimybė mokytis, persikvalifikuoti ir įgyti darbo rinkai reikalingų žinių bei įgūdžių. Į trumpojo ciklo studijas priimami stojantieji, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir jau turintys IV lygio profesinę kvalifikaciją. Baigus SMK trumpojo ciklo studijas, išduodamas trumpųjų studijų diplomas.

Mokymosi trukmė 1,5-2 metų.

Trumpojo ciklo studijų programos:

Programinės įrangos testavimas

Programavimas

Konsultuokis!

Jei nežinai, kurią studijų programą pasirinkti, kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. Jos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, papasakosime plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta - nuotoliniu būdu iš anksto suderintu laiku.

 Registruokis konsultacijai 

Studijuok NEMOKAMAI 

Galimybė studijuoti NEMOKAMAI – tai gauti Studijų Stipendiją dalyvaujant LAMA BPO priėmime, renkantis menų krypties studijas (Videokūrybos ir medijų arba Dizaino studijų programas).

Į Studijų stipendiją pretenduojama dalyvaujant bendrajame centralizuotame priėmime LAMA BPO informacinėje sistemoje. Studijų stipendija – galimybė gauti valstybės paramą studentams, kurie stoja į nevalstybines aukštąsias mokyklas. Tai galimybė pretenduoti į menų krypties studijas, už kurias papildomai mokėti nereikės. Teikiant prašymą studijoms per LAMA BPO tereikia pasirinkti finansavimo būdą VNF/ST, kad galėtum pretenduoti į studijų stipendiją, kuri padengs Tavo studijų kainą!

Gauk stipendiją! 

Jei gali pasigirti aukštais mokyklos baigimo rezultatais ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos. Stipendija skiriama visam studijų laikotarpiui, jei studentas išlaiko aukštą pažangumo lygį  ir jo kiekvieno semestro studijų rezultatų vidurkis yra ne mažesnis nei 9. Pažangumo stipendiją gali gauti stojantieji į aukštojo mokslo Profesinio bakalauro studijas bei Trumposios pakopos studijas SMK.

Pažangumo stipendiją gali gauti būsimi studentai*, kurių konkursinis balas:

 • ne žemesnis nei 7,5** balo, stojant į visas studijų kryptis, išskyrus menų studijų kryptį;
 • ne žemesnis nei 9,5** balo, stojant į menų krypties studijų programas (Videokūryba ir medijos; Dizainas).

 Daugiau informacijos apie stipendijas 

 

Gauk papildomą balą! 

Stojantiesiems į SMK taikomas papildomas motyvacijos studijuoti įvertinimas. Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems į SMK. Dalyvavimas motyvacijos vertinimo pokalbyje yra galimybė motyvuotiems ir tikslingai besirenkantiems studijų programas stojantiesiems gauti papildomų balų. Gautas motyvacijos ir pasirengimo studijuoti įvertinimas bus įskaičiuojamas į konkursinio balo sandarą. 

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia:

 Registracija motyvaciniam pokalbiui 

Pasirašyk sąlyginę studijų sutartį!

SMK priėmimo komisija, įvertinusi Tavo pateiktus mokymosi rezultatus bei motyvaciją, gali pakviesti pasirašyti sąlyginę studijų sutartį, kuri užtikrins Tau studijų vietą SMK. Sąlyginę studijų sutartį pasirašyti galima stojant į SMK atskiruoju (tiesioginiu) priėmimo būdu.

 

Prieš pildant stojimo prašymą, kviečiame susipažinti su SMK priėmimo taisyklėmis. Jas rasite čia:

 Priėmimo taisyklės 2024 

 

SMK Priėmimo komisijos:


Klaipėdoje: 

Liepų g. 83B

Tel. nr. +370 601 74830;

El. paštas: priemimas@smk.lt; klaipeda@smk.lt 

 

Vilniuje:

Kalvarijų g. 137E

Tel. nr. +370 601 78186; +370 602 28237; +370 650 32910

El. paštas: priemimas@smk.lt; vilnius@smk.lt

 

Kaune:

Vilties g. 2

Tel. nr. +370 604 73638; +370 601 78253

El. paštas: priemimas@smk.lt; kaunas@smk.lt Studijuok ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife