2024-04-23

Moksleivius ir mokytojus kviečiame į Jaunimo festivalį VIBELIFT 2024

Jaunimo festivalis „VibeLift“ kviečia į Kauną: žinomų žmonių patirtys ir Dj nevykėlės hitai

Gegužės 10-ąją, penktadienį, į Kauno Nemuno saloje įsikūrusią „Žalgirio“ areną iš visos Lietuvos suplūs tūkstančiai jaunų žmonių, moksleivių ir mokytojų. Čia jie bursis į kasmetinį, jau aštuntąjį kartą SMK Aukštosios mokyklos organizuojamą jaunimo festivalį „VibeLift“, kuriame nuskambės negirdėtos žinomų žmonių, sportininkų, verslininkų patirtys bei mintys. Alternatyvų Lietuvoje neturintį renginį vainikuos jaunimo dievaitės, atlikėjos Dj nevykėlės koncertas.\

Nuo pramogų pasaulio iki krepšinio aikštelės

Jau visai netrukus Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienas laukiamiausių jaunimo festivalių „VibeLift“. Kasmet vis didesnio populiarumo sulaukiantis renginys šiemet žada spalvingą paletę svečių ir pranešėjų – nuo muzikos legendų iki sporto pasaulio žvaigždžių. Visi festivalio dalyviai ir žiūrovai, mokiniai bei juos atlydėję mokytojai kartu praleis nepamirštamą dieną, kurioje bus gausu veiklų, susitikimų, įdomių pašnekovų, įtraukiančių gyvų patirčių ir dar daugiau geros nuotaikos.

Festivalio vedėjo amplua šiemet patikėtas tikram energijos užtaisui, aktoriui, dainininkui Dovydui Laukiui. 

Scenoje šiemet jau ketvirtą kartą pasirodys festivalio „veteranas“ muzikantas Vidas Bareikis, kuris prabils apie „kūrybiškumo geną“. Pranešimus taip pat skaitys renginių ir laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė, viena garsiausių Lietuvos influencerių Inidė Jasnauskaitė su Osvaldu Jonaičiu. Savo išskirtinėmis patirtimis pasidalins legendinių hitų kūrėjas Marijonas Mikutavičius, taip pat geriausia šių metų Hip-hop grupe pripažinti „8 Kambario nariai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas, pranešimą skaitys profesionalus Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas. Programoje pasirodys ir šypsenas susirinkusiems dovanos jaunosios kartos komikas, standuperis Nedas Zimantas, o į neeilinę diskusiją pakvies radijo laidų vedėjas Žygimantas Gečas kartu su krepšininku, ilgamečiu pagrindiniu Lietuvos vyrų rinktinės įžaidėju Mantu Kalniečiu.

Tradicija tapęs susitikimas su influenceriais

Kaip ir kasmet jaunimas turės progą pabendrauti su ryškiausiais šalies nuomonės formuotojais, kurie pasirodys ir arenos scenoje. Sudalyvauti diskusijoje ir specialiame konkurse pakvies populiariausi jaunieji Lietuvos influenceriai – Andrius Talžūnas, Deimantė Pajadaitė, Demino, Lina Talžūnaitė, Ignas Lelys bei kiti.

Kasmet į festivalį mokinius atlydi jų mokytojai, todėl renginio organizatoriai nepamiršta ir jų – „Žalgirio“ arenoje lauks SMK prekės ženklo „EduAction“ veiklos skirtos būtent pedagogų bendruomenei.

Mokytojų programa 

Muzikinei pertraukai tarp prenešimų pakvies kylanti žvaigždė Joanna Rea. O visos dienos programą galiausiai vainikuos išskirtinis, jaunimo dievaitės Dj nevykėlės koncertas, kuriame trankiai suskambės Aerobika ir kiti hitai.

Mokleiviai „VibeLift“ vadina „geriausia diena mokslo metuose“, tad čia sudalyvauti organizatoriai kviečia visus, norinčius motyvacijos ir įspūdžių pasisemti visiems metams. 

Bilietus platina bilietai.lt.