2022-04-28

Kviečiame į tarptautinę, mokslinę, praktinę konferenciją „Holistinė medicina sveikam gyvenimui“

HEY,

norime Jus pakviesti į tarptautinę, mokslinę, praktinę konferenciją „HOLISTINĖ MEDICINA SVEIKAM GYVENIMUI“. Studentams taikoma papildoma 30% nuolaida, į kaina įskaičiuotas dalyvio pažymėjimas patvirtintas Sveikatos ministerijoje. Konferencija vyks gegužės 06 – 07 dienomis „Aula Magna“ konferencijų centre H. Manto g. 90-2, Klaipėdoje ir nuotoliniu būdu.

Įsigydami bilietus suveskite NUOLAIDOS KODĄ: STUDENTAS22

Bilietai

Atsisiųsti programą

Kodėl verta dalyvauti?

Svarbiausioje metų mokslinėje konferencijoje į holistinę mediciną ir sveikatą pažvelgsime ypatingai plačiai ir visapusiškai, apimant temas nuo lėtinių ne infekcinių ligų epidemijos iki moksliškai pagrįsto Reiki poveikio panaudojimo sau bei kitiems. Jus nustebins pranešėjų ir temų gausa bei jų aktualumas.

 

  • SMK kanclerė, „Holaxy“ įkvėpėja Gabija Skučaitė pristatys pranešimą tema „Holistinės evoliucijos link – kaip kurti darnias sąveikas miestuose ir visuomenėse“. Pranešime bus pristatyta holistinės evoliucijos ideologija, nubrėžianti naujas mąstymo, suvokimo ir veikimo gijas. Tai kvietimas tapti naujo virsmo, vedančio į visuotinį tobulėjimą ir sąryšingumą, dalimi.   
  • Vienas garsiausių pasaulio mokslininkų, farmakologų iš JAV – Dr. Paul Clayton. Jo itin svarbi tema: „Šiuolaikinės civilizacijos ligos – jų aktualija, priežastys ir sprendimo būdai“. Daktaras pristatys naujausius mokslinius duomenis apie lėtines ligas ir pateiks įžvalgas, kaip padėti sau ir pacientams.

 

  • Prof. akad., gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, Reiki Grand Meistras Dr. Harpreet Singh Heera (Indija) kalbės apie REIKI terapijos efektyvumo mokslinį pagrįstumą. O antrą renginio dieną praves seminarą, kurio metu galėsite išbandyti Reiki efektyvumą.

 

  • Dalia Sekmokienė – LSMU Maisto saugos ir kokybės katedros bei KU Holistinės medicinos katedros profesorė, Gyvensenos medicinos asociacijos narė, baigusi kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing“, pateiks svarbų pranešimą „Kodėl žmogus serga? Ligų priežastys pagal tradicinę kinų mediciną ir jų gydymo būdai“.

 

  • Asta Keturkienė - LARD narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, Lietuvos – Indijos forumo dalyvė, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė, gyd. anesteziologė – reanimatologė, gyd. echoskopuotoja, pasidalins ilgamete patirtimi ir kalbės „Moksliškai pagrįstą gyvybinės energijos atkūrimą“.

 

Daugiau informacijos apie konferenciją ir visus pranešėjus rasite čia.

Įsigydami bilietus suveskite NUOLAIDOS KODĄ: STUDENTAS22

Bilietai

Organizatoriai: VšĮ Holistinių terapijų mokykla ir Klaipėdos universiteto holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra.

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite telefonu +370 630 00040 arba el. paštu info@holistinemokykla.lt

Renginys Facebook'e.