2022-04-07

Kviečiame į SMK Science Hub Zoom paskaitą!

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kartu su  Kazimiero Simonavičiaus universitetu rūpinasi savo bendruomenės fizine ir dvasine sveikata, todėl į Science Hub temų sąrašą įtraukia susitikimus, kuriuose mokslininkai, specialistai pristatys naujasias žinias, tyrimus, patarimus, kaip stiprinti organizmą, kovoti su stresu ir gerinti gyvenimo kokybę šiuo sudėtingu laikotarpiu. 

Balandžio 11 d.  vyks dr. Aleksandros Batuchinos (dėstytoja, koučingo specialistė) paskaita "Stabilumas nestabilumo sąlygom. Pagalba sau ir kitiems".

Paskaitos metu kalbėsime apie šiuo metu išgyvenamas emocijas, jų aktualumą ir poveikį organizmui. Atsakysime į klausimus: Kodėl jaučiame tai ką jaučiame? Ar tai normalu? Ar reikėtų susirūpinti? Bus pristatomi efektyvūs ir paprasti būdai išlaikyti dvasinį, emocinį ir fizinį balansą, bei patarimai, kaip padėti kitam, stiprias emocijas išgyvenančiam, žmogui. 

Data ir laikas: 2022-04-11 16.30-17.15

Norinčius dalyvauti kviečiame iki balandžio 11 d. 12.00 val. užsiregistruoti. Registracija į renginį būtina. Prašome klausimus surašyti registracijos formoje. Balandžio 11 d. užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta nuoroda su prisijungimu.

REGISTRACIJA


Daugiau informacijos teikia dr. Aleksandra Batuchina aleksandra.batuchina@dest.smk.lt