2024-05-03

Kviečiame į ,,TrendsMakers” renginį ,,Verslo navigavimas iššūkių laikais: makrojėgos, signalai ir neapibrėžtumai”

Data: gegužės 23 diena 

Laikas: nuo 17.00 iki 20.00 val. 

Vieta: SMK Aukštoji mokykla, Kalvarijų g. 137 E, Vilnius

REGISTRACIJA

Bilieto kaina: 39 Eur

Apmokėjimo sąskaita bus atsiųsta iš anksto užsiregistravus į renginį.

Nuolat kintant pasaulio ekonomikos peizažui dėl įvairių geopolitinių veiksnių, besikeičiančių tarptautinės prekybos tendencijų bei sparčios technologijų pažangos, verslas susiduria su įvairiausiais iššūkiais ir neapibrėžtumu. Kaip skaityti ir suprasti aplinkos ženklus, numatyti ateities tendencijas ir teisinga linkme naviguoti verslą?

Gegužės 23 d. 17 val. kviečiame atvykti į SMK Aukštąją mokyklą (Kalvarijų g. 137E, Vilnius) ir šį klausimą, drauge su žinomais Lietuvos ekspertais, nagrinėti pirmajame mokslo ir verslo bendradarbiavimo platformos ,,TrendsMakers” renginyje ,,Verslo navigavimas iššūkių laikais: makrojėgos, signalai ir neapibrėžtumai”.

Renginio metu taip pat vyks dirbtuvės (angl. k. Workshop), kurių metu dalyviai turės galimybę grupėse nagrinėti aktualius reiškinius ir verslo bei pasaulio tendencijas. Šių dirbtuvių metu atvykusieji drauge kurs naujas idėjas ir ieškos sprendimų kylantiems iššūkiams įveikti. 

Pranešėjai: 

  • Doc. dr. Artūras Jakubavičius, Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas. ,,Verslo darymas galva: kaip nepasiklysti iššūkių labirinte". 

  • Minijus Tilindis, SMK Aukštosios mokyklos Tarptautinės ekonomikos dėstytojas. ,,Geopolitinių, ekonominių iššūkių įtaka verslui”.

  • Darius Kulikauskas, UAB ,,Pervesk” vadovas, ,,Bankera” atstovas teisinės konsultacijos atitikties ir licencijavimo klausimais, ,,Inforbalt”  finansinių technologijų grupės vadovas.  ,,Inovacijos ir iššūkiai mokėjimo rinkoje”.


Renginį moderuoja: Gabija Skučaitė, SMK Aukštosios mokyklos bendrakūrėja ir kanclerė

Maloniai kviečiame visus dalyvauti!

REGISTRACIJA

Bilieto kaina: 39 Eur

Apmokėjimo sąskaita bus atsiųsta iš anksto užsiregistravus į renginį.

Apie mus: SMK Aukštoji mokykla kviečia Jus prisijungti prie mokslo ir verslo bendradarbiavimo platformos ,,TrendsMakers”. Čia renkasi verslo bendruomenė, kuri susitinka išgirsti įžvalgas apie naujausias tendencijas iš mokslininkų ir savo srities profesionalų, plėsti savo žinias, kurti naujus ryšius.