2022-09-20

Kviečiame dalyvauti studentų verslumo konkurse - PROFADIENIS!

Jums turbūt niekada neiškilo abejonių, kad dėti svogūnus į ledų kokteilį netinka? Ir tikriausiai žinote, kad nuodingąją angį nuo žalčio galite skirti pagal geltonas ausytes galvos šonuose. Tai jau žinote - nes pirmuoju atveju, turite patirties - esate ragavę tiek svogūnų, tiek ledų. O apie gyvačių ypatumus tikriausiai žinote, nes kažkas apie tai papasakojo.Patirtis ir žinios leidžia mums greičiau priimti sprendimus. Taip mes negadiname ledų koktelių. Kartais net išvengiame mirties!
Ieškantiems unikalių patirčių profesinėje srityje kviečiame sudalyvauti - PROFADIENYJE.

REGISTRACIJA

Jau aštuntą kartą visos Lietuvos kolegijų studentus kviečiame įveikti verslo įmonių vadovų parengtas patyrimines užduotis. Čia jums reikės ne tik žinių, tačiau ir gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją, priimti sprendimus ir geros intuicijos.

Šių metų spalio 13 d. 15-kos Lietuvos kolegijų studentai susipažins su SEB banko, Girteka Logistics, AmerisourceBergen ir Western Union paruoštomis situacijomis. Sprendimus vertins ilgametę patirtį savo įmonėje dirbantys vadovai. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis - kelionė į Europos Parlamentą dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame dalyvauti SMK komandų atrankose:

  • VILNIUJE (Kalvarijų g. 137E) - spalio 4 d., 10:15-11:45 val., 111 auditorijoje 
  • KAUNE (Vilties g. 2) - spalio 4 d., 10:15-11:45 val., 411 auditorijoje
  • KLAIPĖDOJE (Liepų g. 83B) - spalio 4 d., 10:15-11:45 val., 107 auditorijoje


Atrankinio renginio metu bus smagių veiklų, bus ir užduočių, kurios leis aptarti viešojo transporto pagrindines vystymosi tendencijas, Lietuvos gyventojų finansinius sprendimus bei darbo pokalbio sėkmės paslaptis.
Atrankos renginiui ruoštis nereikia.

Kviečiami visų kursų ir specialybių studentai.

Finalinis renginys vyks 2022 m. spalio 13 d. „Europos namai“, Gedimino pr. 16 Vilniuje.

REGISTRACIJA