2019-09-16

Konkursas Erasmus+ studijoms ir praktikai užsienyje

Kviečiame pasinaudoti ERASMUS+ programos siūloma unikalia proga pasisemti žinių užsienio aukštojo mokslo įstaigose bei praturtinti savo studijas tarptautine patirtimi.

Jei esate nuolatinių studijų SMK studentas, registruokitės ERASMUS+ konkursui ir tapkite vienu iš 4,4 milijonų studentų, kurie jau pasinaudojo šiuo šansu.

Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ stipendijoms studijoms 2019/2020 m. m. pavasario semestrui, mokomąjai ar baigiamąjai praktikai užsienyje gauti:

  • II kurso SMK studentai gali dalyvauti konkurse studijoms ir mokomajai praktikai;
  • III kurso SMK studentai gali dalyvauti konkurse studijoms ir baigiamajai praktikai.

Studijas galite rinktis vienoje iš 90 Europos Sąjungos, Norvegijos, Turkijos, Makedonijos aukštojo mokslo institucijų. SMK Erasmus+ partneriai pagal studijų kryptis. SMK Erasmus+ partneriai pagal šalis

Tarptautinę praktiką atlikti galite vienoje iš Europos Sąjungos šalių, Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine, Turkijoje ar Makedonijoje! Įmonės ir organizacijos padedančios susirasti praktikos vietą užsienyje.

Finansavimas

  • Vykstantiems į ES šalis studijoms skiriama 420-520 Eur./mėn. Erasmus+ stipendija;
  • Vykstant į ES šalis praktikai skiriama 600-700 Eur./mėn. Erasmus+ stipendija.

Kaip dalyvauti?

Iki spalio 14 d. užpildyti paraišką internetu, prisegti savo gyvenimo aprašymą bei sudalyvauti motyvaciniame pokalbyje.

PARAIŠKA PILDYMUI

Atrankos konkurso datos:

Dokumentų pateikimas (iki 2019 m. spalio 14 d. imtinai)

Atrankos komisijos vertinimas ir motyvaciniai pokalbiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks spalio 16-18 dienomis. Datos ir laikas bus patikslinti užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ programą rasite čia.

Kilus klausimas kreiptis į Projektų vadybos centro vadovę Donatą Dulkę el. p. donata.dulke@smk.lt 205 kab., Nemuno g. 2, Klaipėda, tel. 8-601-75094. 


Dėmesio! Studentai, kurie jau buvo išvykę pagal Erasmus+ programą studijoms ar praktikai, gali vykti antrą kartą. Planuojamų studijų/praktikos laikotarpis ir ankstesnis Erasmus+ studijų/praktikos laikotarpis bendrai neturi viršyti 12 mėnesių.