2019-03-01

Konkursas Erasmus+ studijoms ir praktikai užsienyje

Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ stipendijoms studijoms 2019/2020 m. m. rudens semestrui, vasaros ir Alumni praktikai užsienyje gauti.

  • I-II kurso SMK studentai gali dalyvauti konkurse studijoms ir praktikai;
  • III kurso SMK studentai gali dalyvauti konkurse Alumni praktikai.

Studijas galite rinktis vienoje iš 90 Europos Sąjungos, Norvegijos, Turkijos, Makedonijos aukštojo mokslo institucijų. SMK Erasmus+ partneriai pagal studijų kryptis.

Tarptautinę praktiką atlikti galite vienoje iš Europos Sąjungos šalių, Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine, Turkijoje ar Makedonijoje! Įmonės ir organizacijos padedančios susirasti praktikos vietą užsienyje.

Finansavimas

  • Vykstantiems į ES šalis studijoms skiriama 420-520 Eur./mėn. Erasmus+ stipendija;
  • Vykstant į ES šalis praktikai skiriama 500-700 Eur./mėn. Erasmus+ stipendija.

Kaip dalyvauti?

Iki kovo 17 d. užpildyti paraišką internetu, prisegti savo gyvenimo aprašymą, bei sudalyvauti motyvaciniame pokalbyje. Paraiškos formą rasite ČIA

Atrankos konkurso datos:

Dokumentų pateikimas (iki 2019 m. kovo 17 d. imtinai)

Atrankos komisijos vertinimas ir motyvaciniai pokalbiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks kovo 18 – 22 dienomis. Datos ir laikas bus patikslinti užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ programą rasite čia.

Kilus klausimas kreiptis į Erasmus+ koordinatorę el. p. kornelija.gulbinskaite@smk.lt, 102 kab., Kalvarijų g. 137 E, Vilnius.

 

Dėmesio! Studentai, kurie jau buvo išvykę pagal Erasmus+ programą studijoms ar praktikai, gali vykti antrą kartą. Planuojamų studijų/praktikos laikotarpis ir ankstesnis Erasmus+ studijų/praktikos laikotarpis bendrai neturi viršyti 12 mėnesių.