2024-06-06

Gauk SMK Skatinamąją stipendiją!

Hey! Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? Tuomet ši naujiena skirta būtent tau!

Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu  skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti  besimokantys studentai.

  1. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.
  2. Stipendijos skyrimo konkursas organizuojamas kartą per semestrą. Jis skelbiamas SMK administruojamuose socialiniuose tinkluose, studentų el. pašto adresais, priėmimo komisijos darbo metu. 
  3. Skatinamoji stipendija yra skiriama vieną kartą per vieną semestrą. Aplikuoti galima kiekvieną semestrą, jei stojantysis/studentas atitinka šiuos reikalavimus:
  • Jei studijuojančio SMK studento semestro akademinis pažangumo vidurkis ne žemesnis nei 8,5 balo;
  • Jei studentas aktyvus visuomeninėse ar SMK veiklose, savo aktyvumą jis pristato pildydamas motyvacijos anketą su pateiktais priedais, kuriuos peržiūri vertinimo komisija.

Norint pretenduoti į skatinamąją stipendiją, būtina užpildyti motyvacinę anketą:

 MOTYVACINĖ ANKETA 

Motyvacinę anketą pildyti galima iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. 

Skatinamosios stipendijos konkurso rezultatus analizuoja sudaryta komisija, kurią sudaro direktorius, akademinės veiklos vadovas, studijų programų vadovai, studentų atstovybės atstovas, studentų iniciatyvas koordinuojantys darbuotojai. Studentai apie konkurso rezultatus yra informuojami motyvacinėse anketose nurodytais el. pašto adresais.

Atrankos konkurso rezultatai bus paskelbti iki 2024 m. spalio 31 d.

Kitos galimos nuolaidų rūšys:

  • SMK studentų ir absolventų šeimos nariams taikoma 10 % nuolaida;
  • antroms studento studijoms SMK Aukštojoje mokykloje taikoma 30 % nuolaida.

Dėl šių nuolaidų reikia kreiptis į studijų skyrių 101 kab.

Išsamiau stipendijų klausimais konsultuoja:

Dovilė Berdikšlienė

dovile.berdiksliene@smk.lt.