2021-07-08

GABYA - Senųjų tradicijų ir menų festivalis

Socialinių mokslų kolegija yra viena iš projekto "Klaipėda - Europos jaunimo sostinė 2021" įgyvendintojų. Didžiuojamės, kad platformos Šiaurė-Pietūs veiklų įgyvendinimui subūrėme partnerius - renginių organizavimo profesionalus. SMK dėstytojai Agnė ir Marius Tumšiai kartu su Creators 76 komanda bei savanorių būriu kviečia į unikalią Kuršių Nerijos nacionalinio parko teritoriją - Smiltynę, kurioje liepos 16-18 dienomis vyks šiuolaikinio meno ir senųjų tradicijų festivalis „GABYA“.

Tai šiuolaikinį meną, tradicijas, muziką ir ekologiją jungiantis festivalis, kuris skatins sveiką gyvenseną ir jaunimo bendruomenių partnerystę. Renginys vyks Smiltynės Jachtklube, viešosiose Smiltynės erdvėse, Jūrų muziejaus teritorijose ir paplūdimyje. Bendradarbiaujant su užsienio šalių ir vietos partneriais, kuriančiais vizualaus meno, muzikos, dailės, audiovizualinių menų, žemės meno, tarpdisciplininio meno kūrinius, planuojama apipavidalinti erdves, sukurti menines šviesos ir garso instaliacijas, organizuoti kūrybines dirbtuves, muzikinius pasirodymus bei suburti gamtos mylėtojus į bendrą renginį.

Renginyje dalyvaus apie 20 kūrėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių, teatrų, kolektyvų ir menininkų. Mūsų prioritetas – sukurti unikalų, klaipėdietišką turinį, nešantį žinutę Lietuvai ir už jos ribų. Projektų ir veiklų patrauklumas Kuršių Nerijos perlą paverstų geidžiamu aplankyti ir būtų įtrauktas į jaunimo kelionių ir darbo žemėlapius. Moksleiviams ir studentams taikoma 50% nuolaida!

Bilietus rasite čia: https://bit.ly/3bXkeGB

Facebook renginio nuoroda