2021-05-10

Edukacinių sprendimų hakatonas

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kartu su švietimo pokyčių judėjimu EduAction 2021 m. birželio 18-19 d. kviečia dalyvauti edukacinių sprendimų hakatone

Šis renginio formatas yra puikus būdas plėtoti ryšius su bendraminčių bendruomene, integruoti įvairialypes patirtis ir kompetencijas bei taip sukurti sprendimus, kurie gerintų ugdymo(si) kokybę. Nors švietimas yra viena seniausių sričių, tačiau jis nestovi vietoje. Šio sektoriaus dalyviai yra pasirengę naujovėms ir tobulėjimui, todėl hakatono metu sukurti ir plėtojami novatoriški bei integralūs edukaciniai sprendimai padės sukurti švietimo dalyviams naujas patirtis ir galimybes.

Kviečiame pedagogus, švietimo konsultantus, edukacines bendroves, edukacinių programų kūrėjus ir stovyklų organizatorius bei visus kitus, kurie nori kurti švietimo perspektyvas, burtis į komandas pasiūlyti sprendimus šiems iššūkiams:

Metodiniai sprendimai, praturtinantys ugdymo procesą.

Švietimas yra vienas pagrindinių įrankių siekiant darnaus vystymosi ir kūrybiškumo, atvirumo pokyčiams ir lankstumo. Todėl tampa svarbu ugdymo praktikams sukurti ir pateikti naujus sprendimus, kurie padėtų metodiškai atnaujinti ugdymo procesą. Kviečiame kurti edukacines priemones, metodus, edukacinius žaidimus, kurie ugdymo turiniui sukurtų papildomą vertę.

Skaitmeninės inovacijos, skatinančios aktyvesnį besimokančiųjų dalyvavimą ugdymo procese.

Pasaulis persikėlė į virtualią realybę. Tai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Galima turėti priekaištų ir nepasitenkinimo, tačiau galima šioje realybėje sukurti ugdančias patirtis. Kviečiame kurti technologines programas, edukacinius žaidimus, į šiuos sprendimus integruoti skaitmeninių technologijų galimybes ir tokiu būdu prisidėti prie ugdymo metodų bei priemonių paįvairinimo.

Hakatono metu dalyviai susiburs į komandas (nuo 3 iki 6 dalyvių), o pasirinkę konkretų iššūkį, spręs problemą ir kurs unikalius sprendimus.

Inovatyviausių, unikaliausių ir kūrybiškiausių sprendimų autorių, laimėjusių komandų lauks prizai, kuriuos įsteigė Socialinių mokslų kolegija kartu su švietimo pokyčių judėjimu Eduaction.

Hakatonas vyks dvi dienas:

  • Birželio 18 dieną (13:00 – 20:00 val.)
  • Birželio 19 dieną (10:00 – 17:00 val.)

Renginys lietuvių kalba.

REGISTRACIJA 

Apie organizatorius: 

Eduaction – tai pažangios švietimo bendruomenės tinklas. Čia kuriamos ir įgyvendinamos švietimo pokyčių idėjos bei iniciatyvos, puoselėjamos naujos ugdymo tendencijos, siekiama ugdyti įsitraukimo, ugdymo poreikių aktualizavimo, įkvepiančio dalinimosi patirtimis bei atvirumo pokyčiams vertybėmis.