2021-06-04

Buvusi SMK studentė šiandien - SMK dėstytoja

Viktorija Aprimaitė gimė Šiauliuose, mokėsi Romuvos gimnazijoje, vėliau SMK studijavo kūrybines industrijas. Nuo mažens Viktorija  buvo smalsi ir užsispyrusi. Todėl į pačias įvairiausias veiklas nerdavo su didžiausiu smalsumu ir užsidegimu.

Kilus kokiai nors idėjai ar gimus naujai svajonei, ji ieškodavo būdų kaip tai įgyvendinti. Dar mokykloje įsidarbino pašte. Prieš pamokas nešiodavo žmonėms paštą, o paskui skubėdavo į pamokas. Ketvirtą ryto keldavomės, pasiimdavome laiškus, laikraščius ir keliaudavome po rajoną išnešioti jų žmonėms. O po skubėdavau tiesiai į pamokas”, - pirmąjį darbą prisiminė Viktorija. Vėliau Viktorija dirbo pas tėtį fabrike. Sverdavau popierių užrašų knygutėms, įtaisydavau joms spyruokles ar gumeles. O už uždirbtus pinigus išvažiavau į Taize bendruomenę Prancūzijoje

SMK Viktorija studijavo kūrybines industrijas, taip pat papildomas komunikacijos ir informacijos studijas Vilniaus universitete. Vėliau Vilniaus universitete įgijo tarptautinės komunikacijos magistrą.

Studijuodama Vilniuje  dirbo  šefo asistente kulinarijos studijoje Čiop čiop.  Ir net dvi vasaras praleido JAV. 

Pakeliavusi, pažinusi pasaulį įsidarbino reklamos agentūroje. Agentūroje dirbo beveik trejus metus. Jai buvo įdomu pažinti agentūros virtuvę,  dirbti su dideliais prekiniais ženklais. Tačiau ambicinga ir kūrybinga mergina pritrūko naujų iššūkių ir glaudesnio ryšio su klientais,  todėl pradėjo dirbti individualiai. Vienas iš projektų, prie kurių ji prisidėjo - “What do people do?” Organizavome renginius apie žmones bei jų darbus.  Prisidėjau prie pirmojo What do people do? žurnalo apie Vilnių išleidimo.

 
Ypač Viktorija džiaugiasi darbu su MO muziejumi. Rūpindamasi MO muziejaus skaitmenine komunikacija,  paraleliai  rūpinosi ir kitų prekių ženklų komunikacija. Dar vienas  svarus jos  pasiekimas - knyga Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms, kurią parašė  su knygos Dvi tylos bendraautore Viktorija Urbonaite. 

Naujausias projektas, kuriuo šiuo metu ji gyvena  - pusryčių ir piknikų klubas FIRST BLUSH.

 Atsakingas ir drąsus jos žingsnis - tai  dėstytojos darbas Socialinių mokslų kolegijoje. SMK  ji dėsto skaitmeninį marketingą. 


Viktorija tiki, kad kiekvienas etapas dovanoja savo knygą, filmą, padeda sutikti  asmenybę, kuri mus įkvepia ir išmoko naujų dalykų. Jai patinka atviri pokalbiai su įdomiais žmonėmis, domisi kvapų pasauliu, keramika.

Jei ir Tave domina studijos SMK, susisiek! Pradėk savo SUPERHEROJAUS kelionę SMK: 

https://www.smk.lt/#registerForm