2020-03-31

Brangūs dėstytojai, studentai, administracijos darbuotojai,

šiandien ne tik mes, bet ir visas pasaulis išgyvena tikrai labai sudėtingą laikotarpį.  Šiandien, kaip niekada, reikalingas mūsų visų susitelkimas, sąmoningumas, supratingumas ir atsakomybės prisiėmimas už save, artimuosius bei aplinkinius. 

Dėkoju Jums visiems už supratingumą ir ryžtą priimti naujus iššūkius. Džiugu matyti, kad susitelkusi SMK bendruomenė toliau sėkmingai tęsia studijas. Džiaugiuosi, kad mums pavyko efektyviai suvaldyti visus procesus -  jau pirmąją karantino savaitę SMK mokymo(si) procesas persikėlė ir sklandžiai vyksta elektroninėje erdvėje.  

Lietuvos Respublikos Vyriausybė karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje pratęsė iki balandžio 13 d., t.y. Velykų antrosios dienos, tačiau,  atsižvelgiant į tai, kaip situaciją seksis valdyti, karantinas gali užsitęsti ir ilgiau. Todėl turime būti  pasiruošę viskam. SMK mokymo(si) procesas ir toliau bus tęsiamas elektroninėje erdvėje. Studijų programų vadovai, dėstytojai, administracijos darbuotojai konsultuoja studentus įvairiomis skirtingomis nuotolinėmis priemonėmis.  

Mes nuolat sekame Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas bei nuolat kintančią informaciją ir atitinkamai reaguojame į situaciją. Norime patikinti, kad SMK administracija dės visas pastangas, kad mokslo metai baigtųsi laiku, kaip ir buvo numatyta mūsų akademiniame kalendoriuje. Tikime, kad mums pavyks sudaryti sąlygas efektyvioms Jūsų studijoms. Ir, pasiekę puikių rezultatų šiame semestre, jūs, mieli studentai, vasaros metu galėsite ramiai mėgautis atostogomis ir daryti tai, ką esate suplanavę.  

Tikiu, kad suvieniję jėgas ir laikydamiesi visų PSO bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijų, sėkmingai įveiksime šį sudėtingą etapą. Todėl dar kartą prašau visos SMK bendruomenės būti pilietiškai, atsakingai, laikytis rekomendacijų ir rūpintis savo bei aplinkinių sveikata.  Nuo mūsų visų ir kiekvieno sąmoningumo priklausys, kaip greitai bus sustabdytas COVID -19 viruso plitimas.

Prašau atidžiai sekti mūsų nuolat atnaujinamą informaciją, kurią siunčiame Jums el. paštu bei talpiname SMK puslapyje. 

Tikiu, kad drauge  įveiksime šį išskirtinį iššūkį! Likime sveiki ir saugokime vieni kitus!

 

Socialinių mokslų kolegijos   direktorė

 Viktorija Palubinskienė